Concertagenda

Alle concerten zijn gratis toegankelijk tenzij er een toegangsprijs is vermeld.

Wijzigingen

Het concert o.l.v. Dennis Mackrel op 27 oktober begint om 17.00 uur.

Digitale nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van de concerten, masterclasses en andere activiteiten die op het conservatorium plaatsvinden?
Klik dan hier om u aan te melden voor de nieuwsbrief

donderdag29sep
Nuria Canales Rubio, fluit master
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam 16.00 - 17.00 uur
vrijdag30sep
Shih-Hsien Tsai, altviool master
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam 10.30 - 12.30 uur
Mao Omori, piano
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam 12.30 - 13.00 uur
zaterdag01okt
Teun Braken, Liene Madern-Stradina, klavecimbel locatie Stadsgehoorzaal,...
16.00 - 18.00 uur
zondag02okt
Sara Balasch Lozano, viool; Violeta González Tomás, cello; María López...
Cultureel Centrum Onder de Linden 11.00 - 13.00 uur
Lagrime Consort locatie: Papagenohuis, Naarderstraat 77, Laren
11.30 - 13.30 uur
Alice Allegri, fluit; Raquel Garzas Garcia-Pliego, piano locatie:...
14.00 - 16.00 uur
Milica Kovacevic, viool locatie: Conservatorium Hotel, Van Baerlestraat...
15.30 - 17.30 uur
dinsdag04okt
Octavie Dostaler-Lalonde, cello; Artem Belogurov, piano
Thomas Open 12.30 - 13.00 uur
Mirna Ackers, fluit; Thalita Mugge, harp
Oosterkerk Amsterdam 20.00 - 22.00 uur
woensdag05okt
Adam Hanna, trombone master
Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam 16.30 - 17.30 uur
donderdag06okt
studenten van Jorge Isaac en Erik Bosgraaf, blokfluit
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam 19.30 - 22.00 uur
vrijdag07okt
Mao Omori, piano
Galerie Bel-Etage 12.30 - 13.00 uur
Fiona Robertson, viool; Jaap Kooi, piano
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam 12.30 - 13.00 uur
zaterdag08okt
leerlingen van de Sweelinck Academie
Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam 16.00 - 17.00 uur
zondag09okt
Fiona Robertson, viool solo    
Openbare Bibliotheek Amsterdam 11.00 - 11.45 uur
Cristina Gonzalez, fluit; Majsa Koperberg, harp locatie: Pintohuis, St....
11.00 - 13.00 uur
Noud Smeets, piano locatie: Papagenohuis, Naarderstraat 77, Laren
11.30 - 13.30 uur
Silvan de Smit, gitaar; Iasonas Daskalakis, gitaar locatie: De Groene...
15.30 - 17.30 uur
Bruno Calvo, trompet; Giuseppe Romagnoli, bas; Joan Terol, drums locatie:...
15.30 - 17.30 uur
Martin Joey Dine Duo locatie: Conservatorium Hotel, Van Baerlestraat...
15.30 - 17.30 uur
maandag10okt
masterclass orkestdirectie met Orkest van de Achttiende Eeuw o.l.v....
11.15 - 16.00 uur
Jochem van Hoogdalem, hoorn bachelor
Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam 16.30 - 18.00 uur
Michele Tino, saxofoon master
Amsterdam Blue Note, Conservatorium van Amsterdam 20.00 - 21.00 uur
woensdag12okt
studenten van Frank van de Laar en Frank Peters, piano
Bernard Haitinkzaal, Conservatorium van Amsterdam 19.30 - 22.00 uur

Page 1 of 5 12345 »

emailFacebookTwitterLinkedinGoogle+