Nieuws

Popafdeling goed vertegenwoordigd op Noorderslag

De popafdeling is wederom goed vertegenwoordigd op de komende editie van Eurosonic Noorderslag. De volgende bands treden op:

WOENSDAG 11 JANUARI
 01:15 - 02:00 - Amber Arcades - De Spieghel, Main
 22:10 - 23:00 - The Charm The Fury - De Kar

 DONDERDAG 12 JANUARI
 20:00 - 20:35 - The Mysterons - De Machinefabriek
 20:00 - 20:45 - ALTREGO - Huize Maas, Front
 20:00 - 00:00 - Grenadeers - NMTH Presents, Huize Maas (precieze tijd nog niet bekend)
 20:45 - 21:30 - Gallowstreet - Eurosonic Air
 20:45 - 21:30 - Kid Harlequin - Wolfsonic
 23:15 - 00:00 - CUT_ - DOT
 00:00 - 01:00 - Kid Harlequin - Altersonic Penguin Radio
 00:30 - 01:15 - The Mysterons - De Spieghel, Up

 20:00 - 01:00 Showcase Cva Pop-Department at Altersonic - De Drie gezusters: bit.ly/CvAPOPAltersonic2017

 VRIJDAG 13 JANUARI
 13:30 - 13:45 - Jett Rebel - Friendly Fire Bar, st jansstr 7 - (attend on FB)
 14:00 - 14:15 - Indian Askin - Friendly Fire Bar, st jansstr 7 - (attend on FB)
 15:00 - 18:00 - BARTEK - Suburban Borrel, de GYM (precieze tijd nog niet bekend)
 20:00 - 20:45 - Pink Oculus ft Badjekkah- Platformtheater, Main
 21:15 - 02:00 - Radio Eliza - HBA Showcase, Het Concerthuis (precieze tijd nog niet bekend)
 22:00 - 22:45 - Orange Maplewood - Postulart Music, Cafe de Kar
 22:15 - 23:00 - Indian Askin - Huize Maas, Main
 22:40 - 23:20 - Blaudzun - 3FM Tent, Ebbingenkwartier
 23:45 - 00:30 - Jett Rebel - Der AA-Kerk
 23:45 - 00:30 - NAVARONE - Eurosonic Air

 ZATERDAG 14 JANUARI
 13:30 - 13:45 - AVI ON FIRE - Friendly Fire Bar, st jansstr 7 - (attend on FB)
 14:15 - 14:30 - Pitou - Friendly Fire Bar, st jansstr 7 - (attend on FB)
 15:00 - 15:15 - Lucas Hamming Friendly Fire Bar, st jansstraat 7 - (attend on FB)
 19:45 - 20:30 - LUWTEN - Tent binnentuin, Patio
 20:30 - 21:15 - Darlyn - CBK Triadezaal
 20:30 - 21:15 - Kim Janssen - Binnenzaal
 21:45 - 22:30 - AVI ON FIRE - Entreehal
 22:00 - 22:45 - De Nachtdienst - CBK Triadezaal
 22:45 - 23:15 - MICH - Bovenzaal
 23:30 - 00:15 - Pink Oculus ft Badjekkah- CBK Triadezaal
 23:45 - 00:15 - FATA BOOM - Bovenzaal
 00:15 - 01:00 - Radio Eliza - Entreehal
 01:00 - 01:45 - Orange Skyline - Foyer Grote Zaal
 01:45 - 02:30 - BARTEK - Restaurant, Entreezaal
 02:30 - 03:15 - De Band KOFFIE - Foyer Grote Zaal

undefinedMeer informatie

Download het undefinedprojectoverzicht van de popafdeling

emailFacebookTwitterLinkedinGoogle+