
De studenten van de bachelor Cultureel erfgoed ontvangen op 3 juli 2009 hun diploma. Dan wordt hun scriptie beoordeeld, waarvoor ze enkele maanden onderzoek deden in de wereld van het cultureel erfgoed. Daarmee zetten zij de eerste stap in het brede erfgoedwerkveld van tentoonstelling, archief en educatie. Een selectie uit de eindexamenprojecten:
Nederlandse poppodia bemoeien zich nauwelijks met hun erfgoed. Medewerkers werken aan een goede programmering en kijken telkens weer vooruit. Terugkijken doen ze bij een jubileum. Paradiso wil dit veranderen, en zonder veel gedoe wel meer tijd steken in haar archief. Berit Soolsma en Marije van Veen maakten een opzet voor het archief van Paradiso.
Tanya Groesbeek deed voor haar afstuderen aan de bachelor Cultureel erfgoed onderzoek naar hoe beleidsmedewerkers van de gemeente Haarlem het (verborgen) erfgoed in de stad op een manier kunnen tentoonstellen die iedereen aanspreekt.
