Nieuws

Amke te Wies toegelaten tot orkestacademie Staatskapelle Berlin
Adam Akopian (11) wint PianoFest Concours
Ted Brandsen schenkt prijzengeld voor beurzen
Rene Daalder
Regisseur en schrijver René Daalder overleden
Winter School 2019 © Jonathan Andrew
Nieuwe publicatie: Clay City - Alexander Brodsky, Artist in Residence
Reinwardt-studenten ontwikkelen Mystiek op het Muiderslot
Nuno Lobo gekozen als Young Composer in Residence in Porto
Header Een Carnaval ATD AHK 2019 foto Robert van der Ree 445 web
Afstudeervoorstelling Een Carnaval geannuleerd
Intreerede Peter van Assche © Jonathan Andrew
Intreerede van Peter van Assche in uitverkocht Pakhuis de Zwijger
Martí Mitjavila Trio winnaar op Prinses Christina Jazz Concours 
Drie CvA-bands winnaar bij Keep an Eye The Records
Bladgoud01 klein
Bladgoud wint Amnesty International France Prize
Verslag Erfgoedarena - In de greep van gentrificatie
Meld je aan
Inschrijving academisch jaar 2020-2021 geopend
Sidik panter Reber Dosky
Reber Dosky wint Best Dutch Documentary op IDFA
Van leeuwen Facebook
Christiaan van Leeuwen krijgt Special Mention op Camerimage
Marjo van Schaik interim-directeur van de Academie voor Theater en Dans per 1 februari
Jonas Kröper tekent bij Sony/ATV Benelux
Sara Mazzarotto wint prijs op internationaal vioolconcours ‘Vasco Abadjiev’
Dominique Vleeshouwers wint Nederlandse Muziekprijs
alumna ATKA Naomi van der Linden wint Piket Kunstprijs 2019
Lectorenplatform OKWT ontvangt subsidie
Nieuwe onderzoekspublicatie: Teaching dance in the 21st century
Ewp 2019 winnaars new
‘Insight out’ en ‘Forever flow of wet long fingers’ winnen AHK Eindwerkprijs 2019
Finalisten Keep an Eye The Records bekend
Ashar Medina
Ashar Medina (lichting 2015, scenario) wint Kees Holierhoek Stimuleringsprijs
Tim Ouwejan, Maxim Heijmerink en Ana Balestra in de prijzen bij Classic Young Masters
Uitreiking Jonge Maaskantprijs 2019 © Jan van der Ploeg
Ahmed Aboutaleb overhandigt Jonge Maaskantprijs aan alumna Donna van Milligen Bielke
I D F A
IDFA x Nederlandse Filmacademie (+ kijktips!)
Harry Wich Stipendium Lisanne Bovee
Lisanne Bovée wint Harry Wich Stipendium 2019
National Viola Competition 2019 Dagmar Korbar@KH
Dagmar Korbar wint zesde Nationaal Altvioolconcours
8
Meeloopdag nieuwe studenten op vrijdag 14 februari
Forever flow 2
Graduation performance Forever flow of wet long fingers by graduated SNDO - Choreography student Elisabeth Raymond nominated for the AHK Eindwerkprijs 2019
Een Carnaval, foto: Robert van der Ree
Afstudeervoorstelling Een Carnaval genomineerd voor de AHK Eindwerkprijs 2019
Never give up 1
Graduation performance by graduated Master DAS Theatre student Billy Mullaney nominated for the AHK Eindwerkprijs 2019
Oud-docent Piet Nieuwint overleden
AiR 2019 Vijayanthi
Artist in Residence: masterclasses over kunst, design en stedelijkheid
Reinwardt geeft workshop storytelling in monumentenzorg
Utwisseling Bejing Film Academy2
Uitwisselingsprogramma Nederlandse Filmacademie - Beijing Film Academy
Anne Dessing (Studio Anne Dessing). Beeld: Dik Nicolai, Bron: de Architect
Alumna Anne Dessing wint ARC19 Jong Talent Award
MarinaMeijer 01
Documentairemaker Marina Meijer (lichting 2016, Filmacademie) ontvangt Documentaire Stipendium Cultuurfonds
THIRD praxis session
DAS THIRDcycle Annual Forum 2019 comes back! - 14 December, 2019 at DAS Graduate School
Carlos Ferreira aangenomen bij Philharmonia Orchestra
Mieke Bernink
Mieke Bernink nieuwe programmamanager Artist-in-Residence-programma AHK
Fuse wint Edison Klassiek Publieksprijs 2019
Ovatie 2019 voor Ralph van Raat 
Dreamer's Choice - The Contextual Programme 2019 at PAF (Performing Arts Forum - St. Erme - France)
The Contextual Programme 2019 of DAS Theatre moves and takes place at PAF (Performing Arts Forum - St. Erme - France)
Sisters still1 klein
Twee eindexamenfilms van de Filmacademie op Camerimage
Martijn Boom wint auditie RPhO
Anneleen Schuitemaker wint auditie KCO
Genomineerden Graduation Show 2019 © Inge Hoogland
Nominaties Archiprix NL bekendgemaakt tijdens Graduation Show 2019
Erfgoedarena diversiteitsmedewerker
Verslag Erfgoedarena - De dilemma’s van de diversiteitsmedewerker
Leerlingen en studenten in Romeo en Julia en Notenkraker & Muizenkoning
Coppelia – de film
Jan Zoet Bibi Veth
Jan Zoet verlaat Academie voor Theater en Dans
Celliste Octavie Dostaler-Lalonde geselecteerd als ‘Monteverdi Apprentice’
Bachelor Muziek en Opleiding Docent Muziek: ook in 2020 topopleiding
Tina 2
ATD-alumni schitteren vanaf februari 2020 in TINA - De Tina Turner Musical
Reinwardt-student genomineerd voor AHK Eindwerkprijs
Lesia Topolnyk received the Tamayouz International Graduation Projects Award in Amman
Lesia Topolnyk wint Tamayouz International Graduation Projects Award 2019
Delen