Nieuws

Ewp 2019 winnaars new
‘Insight out’ en ‘Forever flow of wet long fingers’ winnen AHK Eindwerkprijs 2019
Finalisten Keep an Eye The Records bekend
Ashar Medina
Ashar Medina (lichting 2015, scenario) wint Kees Holierhoek Stimuleringsprijs
Tim Ouwejan, Maxim Heijmerink en Ana Balestra in de prijzen bij Classic Young Masters
Uitreiking Jonge Maaskantprijs 2019 © Jan van der Ploeg
Ahmed Aboutaleb overhandigt Jonge Maaskantprijs aan alumna Donna van Milligen Bielke
I D F A
IDFA x Nederlandse Filmacademie (+ kijktips!)
Harry Wich Stipendium Lisanne Bovee
Lisanne Bovée wint Harry Wich Stipendium 2019
National Viola Competition 2019 Dagmar Korbar@KH
Dagmar Korbar wint zesde Nationaal Altvioolconcours
8
Meeloopdag nieuwe studenten op vrijdag 14 februari
Forever flow 2
Graduation performance Forever flow of wet long fingers by graduated SNDO - Choreography student Elisabeth Raymond nominated for the AHK Eindwerkprijs 2019
Een Carnaval, foto: Robert van der Ree
Afstudeervoorstelling Een Carnaval genomineerd voor de AHK Eindwerkprijs 2019
Never give up 1
Graduation performance by graduated Master DAS Theatre student Billy Mullaney nominated for the AHK Eindwerkprijs 2019
Oud-docent Piet Nieuwint overleden
AiR 2019 Vijayanthi
Artist in Residence: masterclasses over kunst, design en stedelijkheid
Reinwardt geeft workshop storytelling in monumentenzorg
Utwisseling Bejing Film Academy2
Uitwisselingsprogramma Nederlandse Filmacademie - Beijing Film Academy
Anne Dessing (Studio Anne Dessing). Beeld: Dik Nicolai, Bron: de Architect
Alumna Anne Dessing wint ARC19 Jong Talent Award
MarinaMeijer 01
Documentairemaker Marina Meijer (lichting 2016, Filmacademie) ontvangt Documentaire Stipendium Cultuurfonds
THIRD praxis session
DAS THIRDcycle Annual Forum 2019 comes back! - 14 December, 2019 at DAS Graduate School
Carlos Ferreira aangenomen bij Philharmonia Orchestra
Mieke Bernink
Mieke Bernink nieuwe programmamanager Artist-in-Residence-programma AHK
Fuse wint Edison Klassiek Publieksprijs 2019
Ovatie 2019 voor Ralph van Raat 
Dreamer's Choice - The Contextual Programme 2019 at PAF (Performing Arts Forum - St. Erme - France)
The Contextual Programme 2019 of DAS Theatre moves and takes place at PAF (Performing Arts Forum - St. Erme - France)
Sisters still1 klein
Twee eindexamenfilms van de Filmacademie op Camerimage
Martijn Boom wint auditie RPhO
Anneleen Schuitemaker wint auditie KCO
Genomineerden Graduation Show 2019 © Inge Hoogland
Nominaties Archiprix NL bekendgemaakt tijdens Graduation Show 2019
Erfgoedarena diversiteitsmedewerker
Verslag Erfgoedarena - De dilemma’s van de diversiteitsmedewerker
Leerlingen en studenten in Romeo en Julia en Notenkraker & Muizenkoning
Coppelia – de film
Jan Zoet Bibi Veth
Jan Zoet verlaat Academie voor Theater en Dans
Celliste Octavie Dostaler-Lalonde geselecteerd als ‘Monteverdi Apprentice’
Bachelor Muziek en Opleiding Docent Muziek: ook in 2020 topopleiding
Tina 2
ATD-alumni schitteren vanaf februari 2020 in TINA - De Tina Turner Musical
Reinwardt-student genomineerd voor AHK Eindwerkprijs
Lesia Topolnyk received the Tamayouz International Graduation Projects Award in Amman
Lesia Topolnyk wint Tamayouz International Graduation Projects Award 2019
In memoriam Theo Verbey (1959-2019)
Open Calls for Application 2020-22 | DAS Theatre & DAS Choreography
Open Calls for Application 2020-22 of DAS Theatre & DAS Choreography: apply now!
In memoriam Kees Olthuis (1940-2019)
HKA Gabriela 002 lowres
Een inclusieve samenleving door, in en met de kunsten: interview met Gabriela Acosta Camacho, winnares ECHO Award HBO 2019
DAG VAN DE MIME - 13 november 2019 in Het Huis Utrecht
Op weg naar een diverser studieaanbod
EWP nieuws 16x9
Nominaties AHK Eindwerkprijs 2019 bekend
Rich Medina
17 October HALf6 with Rich Medina - lecture about Afrofuturism
Helpdesk studentondernemers 500 jpg
AHK nu officieel partner van IXAnext
Erfgoed economisch waarderen met HE.CO
Afbeelding nieuwsbericht plannen dependance CvA
Plannen voor dependance Conservatorium van Amsterdam in Amsterdam-Zuid
Afbeelding nieuwsbericht plannen dependance CvA
Plannen voor dependance Conservatorium van Amsterdam op de Zuidas
Frans Lommerse Stipendium uitgereikt aan ATKA-alumnus Victor IJdens
Gouden kalf hoppener
Gouden Kalveren 2019 voor ATKA-alumni Thomas Höppener en Marcel Musters
Gouden Kalveren
Acht alumni van de Filmacademie winnen Gouden Kalf
Kersjesbeurs voor violiste Hawijch Elders
Hofesh ndt R rahi rezvani
Urban Contemporary (JMD)-studenten Evelien Jansen en Niek Wagenaar onder contract bij Hofesh II
Rebecca Fransen en Jorge Hernandez aangenomen bij Het Gelders Orkest/Orkest van het Oosten
Annabelle wint LKCA prijs
Alumna van de opleiding Theaterdocent Verkort Annabelle van de Laar wint de LKCA vakjury- en publieksprijs 'De kunst van het ontwerpen'
WebsiteDAS news
Launch of the first Nomadic Curatorial Block of DAS Theatre moving to Santarcangelo Festival (Italy)
Winaars ECHO Awards 2019
AHK-alumna en -docent Gabriela Acosta Camacho wint ECHO Award 2019
What A Body Can Do ATD
What a Body Can Do studenten seminar
Embodied Knowledge
DAS Research: de kenniskring Belichaamde Kennis in Theater en Dans
Delen