Nieuws

Tentoonstelling door studenten minor tentoonstellen
Get Real! gepubliceerd door Week van het Lege Gebouw
CvA sterk vertegenwoordigd in finale Dutch Jazz Competition
Prijzen en nominaties voor jazzstudenten en -alumni
Fleur Bouwer promoveert aan Universiteit van Amsterdam
Master Kunsteducatie organiseert symposium 'De kunst van kunsteducatie'
Interview met Marcus Azzini, regisseur eindvoorstelling alles zwart
Stadsgevoel, emoties in erfgoedwerk: parkeergarage Kempering in de Bijlmer
Room For Rent: de Wallen naar Noord
Spoetnik wint Young Jury Award op Concorto Film Festival
De zesde editie van het Keep an Eye Filmacademie Festival
Bart Visser benoemd tot artistiek leider Opleiding Scenografie
Donderdag 23 juni Masterclass 'Inspired by Robby Müller' in EYE
Stephen Wilson: No Nothing, Black Out, Accelerate
Performance van student Boris Lyppens tijdens opening KunstRAI
Yvette Fijen benoemd tot artistiek leider Amsterdamse Toneelschool&Kleinkunstacademie
Werk in één week jouw idee uit tot een compleet ondernemingsplan!
Tweede prijs voor Artem Belogurov op internationaal concours in Japan
De Kunst van hergebruik: Wanneer is iets kunst en wanneer is het afval?
BREEAM-certificaat voor duurzame verbouwing Reinwardt Academie definitief
Architect Jan-Richard Kikkert benoemd tot hoofd Architectuur
Alumna Narda Beunders geselecteerd voor Architectuurbiënnale Venetië 2016
HALf6 24 May: Inclusive or exclusive? Cultural diversity in theatre
Programma Workshop ‘Green Film Making in Postproductie’
Alumna Loes Rusch promoveert aan Universiteit van Amsterdam
Jeremiah Day on Art Practice in Public Life. Non-Utopian Potentials and Non-Cynical Limits
Academiestudenten experimenteren met innovatieve baksteenontwerpen op FabCity
DAS Festival - Master Presentations Theatre & Choreography
Erfgoedarena 25 mei: F*ck diversiteit: code dekolonisatie!
Aanmelden voor de cursussen licht, productie of production design kan tot 15 juni a.s.
Weer eerste prijs voor Janina Lorenci en Lola Mlacnik
Symposium 3rd Cycle Programmes in the Arts: realities and practices
Joris Roelofs krijgt compositieopdracht North Sea Jazz Festival
Willie's Open-Vogelhuizen-Route
Erfgoedarena 12 mei: In gesprek met erfgoedprofessionals uit Syrie
Giovanni Cigiu geselecteerd voor JM Jazz World Orchestra 2016
AVROTROS
AVROTROS scenarioprijs voor jong talent van Nederlandse Filmacademie
De inzendingen van de Student Academy Awards zijn bekend
De Wilde Eend geselecteerd voor Nederlands Theaterfestival
10 mei in EYE: Research Lab - Archive as a Place to Play
Dansers van Morgen
George Pieterson overleden
25 May: Informal information session on the Master of Museology
HALf6 10 mei: Conversations on Practice - de acteur
Sehsüchte maakt winnaars bekend!
Beurzen Dansersfonds voor Jacobine Pouw, Guus Hak en Justus Schokkenbroek
Ivo van Hove ontmoet Theaterschool-alumna Maren Bjørseth
Eerste prijs voor Mischa van Tijn en Alexander Warenberg op PCC
Fotograaf Sasha Gouliaev maakt foto affiche Dansers van Morgen
College van Rijksadviseurs selecteert twee alumni voor Young Innovators-programma
Symposium 'Remix je curriculum! De kunstdocent als educatief ontwerper'
Masteropleidingen en Lectoraat van de Theaterschool samen verder onder de naam DAS Graduate School
AHK onthult nieuwe instituutsnamen Grootlab-locatie
Sherezade Jurado Navarro wint eerste prijs op International Dutch Flute Competition
Remy van Kesteren krijgt Nederlandse Muziekprijs
Docent Ansje van Dijk schenkt unieke kostuumcollectie aan de Theaterschool
Nederlandse korte film IMPORT geselecteerd voor Cannes
Durdica Zaric, I-lly Cheng en Igor C. Silva geselecteerd voor ICMC 2016
Arno Bornkamp door Classical-music.com uitgeroepen tot een van de zes beste klassieke saxofonisten
Nieuwe onderzoeksactiviteiten aan de AHK
Delen