Nieuws

Nominaties Filmproducenten Nederland Award bekend
Eindexamenfilms op televisie
Noora Hannula Best original solo dancer 2012
Oud-studenten vertellen over hun beroepspraktijk
'Een bizarre Samenloop' opnieuw in de prijzen!
'Magnesium' wint KNF Prijs
VSCD Toneelprijzen voor alumni van de Mime Opleiding en Opleiding Theaterdocent
A Walk Down the Mountain
Joeri Dubbe wint de BNG Nieuwe Theatermakers Prijs 2012
Capita Selecta september-oktober: Women Pioneers
Patrick Acogny gastdocent aan de opleidingen Docent Dans en SNDO
Kromhoutlezing: Rob Wagemans
Terug naar de Reinwardt: gratis hoorcolleges voor alumni
Choreograaf Ugo Dehaes Artist in Residence aan de opleidingen Moderne Theaterdans en Productie Podiumkunsten
Toptalent van de Theaterschool in The Best of ITs on Tour
Lang Zullen Wij Leven
Prix Jardin d’Europe 2012 voor Florentina Holzinger, afgestudeeerd aan de SNDO
Studenten Beeldende Vorming participeren in Zomerschool Amsterdam Noord
Internationale Masterclass 'New Amsterdam Central'
AHK reikt prijs uit voor beste afstudeerwerk
Erfgoedarena september: Waarde en waardering?
foto: Hanne Nijhuis
Wietske Hellinga ontvangt VSBfonds Beurs
Sybren Roefs wint Pieter Jan Abraham van Menschprijs
Eerste archivarissen studeren af aan de Reinwardt Academie
Jaarverslag 2011 "De diepte in" is verschenen
SNDO intensive course
Dionne Verwey wint Top Naeff Prijs 2012
Eindexamenexpositie: Profile
Topkapi Films Fictie Prijs - Van de wereld
Beste commercial, beste documentaire, beste fictiefilm
Topkapi Films Fictie Prijs - voor: Van de wereld
Verslag van de Dag voor de Pers en Relaties (maandag 2 juli)
Lichting 2006 winnaar KUFS - voetbaltoernooi - van onze sportredactie
De pers over Lichting 2012
'Een Poppenhuis' wint Ton Lutz Award
Filmacademie lanceert festival-app
Op de randen van het gebouw
Keep an Eye Filmacademie Festival in EYE
Filmacademie en de Joint Master Sound in AudioVision (SIAV)
Drie prijzen voor Academie van Bouwkunst bij Archiprix 2012
De kop is er af!
De Nationale Balletacademie presenteert jonge talenten in Dansers van Morgen, Stadsschouwburg, Amsterdam
SNDO graduates 2012 present 'Just Beat It' in Berlin
Arjan Klok nieuw hoofd masteropleiding Stedenbouw
Extra informatieavond Voorbereidende cursus Architectuur
ITs Festival Amsterdam - 21 juni t/m 28 juni 2012
DS/DM INSTALLATIE WORKSHOP
Interview met Hans Maarten Wikkerink over de Voorbereidende cursus Architectuur
Every day a new clip from The seeking (of) F E L i X
Gezamenlijk kunstwerk in metrostation Waterlooplein
ON AIR 4 is uit!
Rieks Swarte Artist in Residence aan de Opleiding Techniek en theater
Living Landscape: tentoonstelling over landschapsarchitectuur
Midsummer Night Lecture 2012 door Rietveld Landscape
A Midsummer Night at the Academy
De Club van lelijke Kinderen in Première in Carré
Exquiste Corpses en Soap Crash geselecteerd voor Makers present: Dance
Derdejaarsstudenten organiseren symposium Durf te ondernemen
Jan Martijn Eekhof genomineerd voor Archiprix International 2013
Club Quattro Penetrazioni geselecteerd voor Makers Present: Dance tijdens het ITs Festival
'Tot nut van vooruitgang', een interview met Artist in Residence Rianne Makkink
EYE presenteert: Found Footage programma i.s.m. Master Film
Delen