Nieuws

Sara Mazzarotto wint prijs op internationaal vioolconcours ‘Vasco Abadjiev’
Dominique Vleeshouwers wint Nederlandse Muziekprijs
alumna ATKA Naomi van der Linden wint Piket Kunstprijs 2019
Lectorenplatform OKWT ontvangt subsidie
Nieuwe onderzoekspublicatie: Teaching dance in the 21st century
‘Insight out’ en ‘Forever flow of wet long fingers’ winnen AHK Eindwerkprijs 2019
Finalisten Keep an Eye The Records bekend
Ashar Medina (lichting 2015, scenario) wint Kees Holierhoek Stimuleringsprijs
Tim Ouwejan, Maxim Heijmerink en Ana Balestra in de prijzen bij Classic Young Masters
Ahmed Aboutaleb overhandigt Jonge Maaskantprijs aan alumna Donna van Milligen Bielke
IDFA x Nederlandse Filmacademie (+ kijktips!)
Lisanne Bovée wint Harry Wich Stipendium 2019
Dagmar Korbar wint zesde Nationaal Altvioolconcours
Meeloopdag nieuwe studenten op vrijdag 14 februari
Graduation performance Forever flow of wet long fingers by graduated SNDO - Choreography student Elisabeth Raymond nominated for the AHK Eindwerkprijs 2019
Afstudeervoorstelling Een Carnaval genomineerd voor de AHK Eindwerkprijs 2019
Graduation performance by graduated Master DAS Theatre student Billy Mullaney nominated for the AHK Eindwerkprijs 2019
Oud-docent Piet Nieuwint overleden
Artist in Residence: masterclasses over kunst, design en stedelijkheid
Reinwardt geeft workshop storytelling in monumentenzorg
Uitwisselingsprogramma Nederlandse Filmacademie - Beijing Film Academy
Alumna Anne Dessing wint ARC19 Jong Talent Award
Documentairemaker Marina Meijer (lichting 2016, Filmacademie) ontvangt Documentaire Stipendium Cultuurfonds
DAS THIRDcycle Annual Forum 2019 comes back! - 14 December, 2019 at DAS Graduate School
Carlos Ferreira aangenomen bij Philharmonia Orchestra
Mieke Bernink nieuwe programmamanager Artist-in-Residence-programma AHK
Fuse wint Edison Klassiek Publieksprijs 2019
Ovatie 2019 voor Ralph van Raat 
The Contextual Programme 2019 of DAS Theatre moves and takes place at PAF (Performing Arts Forum - St. Erme - France)
Twee eindexamenfilms van de Filmacademie op Camerimage
Martijn Boom wint auditie RPhO
Anneleen Schuitemaker wint auditie KCO
Nominaties Archiprix NL bekendgemaakt tijdens Graduation Show 2019
Verslag Erfgoedarena - De dilemma’s van de diversiteitsmedewerker
Leerlingen en studenten in Romeo en Julia en Notenkraker & Muizenkoning
Coppelia – de film
Jan Zoet verlaat Academie voor Theater en Dans
Celliste Octavie Dostaler-Lalonde geselecteerd als ‘Monteverdi Apprentice’
Bachelor Muziek en Opleiding Docent Muziek: ook in 2020 topopleiding
ATD-alumni schitteren vanaf februari 2020 in TINA - De Tina Turner Musical
Reinwardt-student genomineerd voor AHK Eindwerkprijs
Lesia Topolnyk wint Tamayouz International Graduation Projects Award 2019
In memoriam Theo Verbey (1959-2019)
Open Calls for Application 2020-22 of DAS Theatre & DAS Choreography: apply now!
In memoriam Kees Olthuis (1940-2019)
Een inclusieve samenleving door, in en met de kunsten: interview met Gabriela Acosta Camacho, winnares ECHO Award HBO 2019
DAG VAN DE MIME - 13 november 2019 in Het Huis Utrecht
Op weg naar een diverser studieaanbod
Nominaties AHK Eindwerkprijs 2019 bekend
17 October HALf6 with Rich Medina - lecture about Afrofuturism
AHK nu officieel partner van IXAnext
Erfgoed economisch waarderen met HE.CO
Plannen voor dependance Conservatorium van Amsterdam in Amsterdam-Zuid
Plannen voor dependance Conservatorium van Amsterdam op de Zuidas
Frans Lommerse Stipendium uitgereikt aan ATKA-alumnus Victor IJdens
Gouden Kalveren 2019 voor ATKA-alumni Thomas Höppener en Marcel Musters
Acht alumni van de Filmacademie winnen Gouden Kalf
Kersjesbeurs voor violiste Hawijch Elders
Urban Contemporary (JMD)-studenten Evelien Jansen en Niek Wagenaar onder contract bij Hofesh II
Rebecca Fransen en Jorge Hernandez aangenomen bij Het Gelders Orkest/Orkest van het Oosten
Delen