Nieuws

Masterstudenten auditeren voor stageplekken RFO
Ambergris, Önder en Nefertiti winnaars KAE The Records
Uitreiking Eindwerkprijzen: bekijk de livestream
2022 SONIC Award voor S’yo Fang
Programma staat online! - 29 januari - ONLINE - Open Dag van alle ATD-opleidingen
How do you look at it? Directeur Rafael van Crimpen
Conservatorium van Amsterdam lanceert twee nieuwe programma’s
Langskomen bij de opleiding Scenografie?
Artistiek onderzoek - Wat houdt dat in? Een gesprek met Amanda Piña
Arnold Marinissen gepromoveerd aan Bournemouth University
Borys Fedorov docent aan de Sweelinck Academie
UC/JMD alumna Chiara Re wint Charlotte Köhler Prijs 2021
Allard Koers nieuw Hoofd Bachelor Filmacademie
Auditiesucces voor Ella Stenstedt en Marc Sirera Monllor
Open Call: DAS Research fonds voor onderzoeksontwikkeling
Lichtkunst van studenten op Amsterdam Light Festival
Leerlingen en studenten nemen deel aan producties van Het Nationale Ballet
Ryan Bancroft benoemd tot chef-dirigent Koninklijk Filharmonisch Orkest van Stockholm
Winnaars Studentencompetitie Talent Awards van het Nederlands Film Festival
Janna Bystrykh benoemd tot hoofd Architectuur
Jong danstalent gezocht
In Memoriam - alumnus Wouter Breepoel
De winnaar van de Cam​alot Commercial Award 2021 is cinematographer Judith Boeschoten
Interview met de Academieraad: Hoe besteed je 1 miljoen euro? (Nou ja, iets minder)
Lectoraat Architecture & Circular Thinking in CIRCOLLAB
Deze eindexamenfilms zijn geselecteerd voor de NFF Studentencompetitie 2021
Geslaagde AlumniAvond master Kunsteducatie
Hanna Shybayeva hoofdvakdocent piano aan het CvA
Jeanne-Michèle Charbonnet hoofdvakdocent zang aan het CvA
Grimm Duette en Daniel Bolba naar landelijke finale GCC
Sedna Heitzman winnaar zevende Nationaal Altvioolconcours
Three ATD alumni in AEROWAVES '22
Finalisten Keep an Eye The Records 2021-2022 bekend
CvA-studenten in de prijzen op International Percussion Competitions Opole
Finalisten Nationaal Altvioolconcours bekend
Breitner Academie topopleiding HBO keuzegids!
In memoriam Ack van Rooyen (1930-2021)
Documentaire Stipendium uitgereikt aan alumni Maasja Ooms en Stefan Pavlovic
Filmacademie gaat samenwerking aan met ShortsTV
Online Open Dag 13 november 2021 en Verdiepingsweek
Reinwardt Academie draagt bij aan innovatief toekomstperspectief Streekmuseum Jan Anderson
In memoriam Sjoerd de Vos (1959-2021)
Kunst en Klimaat, hoe draag jij bij?
Artistiek onderzoek - Wat houdt dat in? Een gesprek met Patrick Acogny
Nominaties AHK Eindwerkprijs 2021 bekend
Ed Spanjaard ontvangt eremedaille voor Kunst en Wetenschap uit handen van de koning
And the winners are.................
YAA-Award 2021 voor Frieda Gustavs
‘Veel jongeren weten niet dat Productie Podiumkunsten bestaat’
DAS Creative Producing - 'Werken in Collectiviteit- Collectieve Creativiteit'
Paul Boereboom ontvangt Harry Wich Stipendium 2021
Kunst en Klimaat, hoe draag jij bij? Lezing 14 november bij DAS Creative Producing
Eerste prijzen voor Jasmijn Calis en Christiaan Blom op ORDA-concours
Film van master alumnus Louis Hothothot (lichting 2017) geselecteerd als openingsfilm van het IDFA
Victoriefonds Oeuvreprijs uitgereikt aan organist Pieter van Dijk
Daniel Ferreira wint prijs op Lions European Music Competition
Frans Banninck Cocqpenning uitgereikt aan pianist Jan Wijn
Open Dag Nationale Balletacademie - 6 november 2021
Speciale Prijs Dansersfonds’79 gaat naar artistiek leider NBA Ernst Meisner - Aanmoedigingsprijs is voor alumnus Remy Tilburg
Zestien voorstellen geselecteerd voor DAS-Onderzoek Ontwikkelingsfonds
Delen