Nieuws

Graduation of DAS Theatre & DAS Choreography 2020 Participants
Alumni vallen in de prijzen tijdens Nederlands Film Festival Studentencompetitie
'Het mag wel wat steviger!' - Michel Hormes over zijn activistische afstudeerproject voor de master Kunsteducatie
Alumnus Gerard Spronk wint Kersjesprijs 2020
Tentoonstelling Spolia en het Marineterrein in AHK Culture Club
Prijs voor alumnus Jean-François Gauthier
The biggest, smallest heroes
Virussen & Bacteriofagen; Amsterdam Light Festival 2020
Drie CvA-bands winnaar van KAE The Records
Joop Mulder Plak 2020 voor Dionne Verwey en Jennifer Muntslag
Bruno Doedens Artist in Residence
Dealing with the real stuff! Een nascholing over kunst, activisme en burgerschapsonderwijs.
Rewriting Architecture boeklancering & interviews
Agostinho Sequeira wint Tromp International Percussion Competition
Theaterdocent Verkort voorgedragen voor Hogeronderwijspremie 2021
Student Production Design Natalia Bednarczyk wil bijdragen aan een duurzame filmwereld
Alberto Reguilón genomineerd voor AHK Eindwerkprijs
Onze kijktips voor IDFA 2020!
In Memoriam: oud-student Ben Visser
Finalisten Keep an Eye The Records bekend
Deze eindexamenfilms zijn geselecteerd voor de NFF Studentencompetitie 2020
Laureaten Dutch Classical Talent 2021-2022 bekend
Archiprix AvB nominaties 2020
Alejandro Zwartendijk wint Aanmoedigingsprijs Dansersfonds
Iris Reyes geeft Hans van Manen-workshop
Interview met Laura Cull Ó Maoilearca: ‘Weten hoe niet te weten’
Bart de Kater hoofdvakdocent klarinet aan het CvA
Kromhoutlezing 2020 Bengin Dawod
Online symposium Wicked Arts Assignments
Marta Arpini genomineerd voor Edison Jazz/World Award
Ethnology lab on the workings of COVID-19 on museums
Nominaties AHK Eindwerkprijs 2020 bekend
Twee Golden Indie Music Awards voor alumna YenTing Lo
Mark Schilders vaste gastdocent drums aan de jazzafdeling
Dirigent Leonard Kwon debuteert bij Concertgebouworkest 
Jan Wijn neemt afscheid van het Conservatorium van Amsterdam
Loes Rusch docent geschiedenis klassieke muziek aan de jazzafdeling
Yoran Vroom vaste gastdocent drums aan de jazzafdeling
Glenn Gaddum Jr. vaste gastdocent basgitaar aan de jazzafdeling
Clemens van der Feen docent contrabas aan de jazzafdeling
Jazzafdeling verwelkomt veel nieuwe docenten
Nationale Master Orkestdirectie: meld je nu aan!
Nu verkrijgbaar: Wicked Arts Assignments - een boek vol spannende kunsteducatieve opdrachten
Nacht van de Filmacademie op NPO
Ilse en Leon bij de prijsuitreiking
Gewonnen!!! 'De Kunst van het ontwerpen 2020'
Victor Baena in de prijzen op Spaans orgelconcours
De Reinwardt Community is opgeheven
Publicaties van studenten en alumni master Kunsteducatie
Nationaal Muziekinstrumentenfonds laat CvA-studenten studeren tijdens coronacrisis
Drie vacatures voor studenten AHKafé
Sebastiaan Kemner ontvangt Nederlandse Muziekprijs
AHK ontvangt certificaat voor behalen Instellingstoets Kwaliteitszorg
De VPRO Documentaire Prijs 2020 gaat naar...
De Topkapi Films Fictie Prijs 2020 gaat naar...
De Camera Rentals Commercial Award 2020 gaat naar...
De AVROTROS Scenario Prijs 2020 gaat naar...
De Keep an Eye Filmscore Award 2020 gaat naar...
ATKA-student Bilal Wahib wint Gouden Kalf in de categorie 'Beste Mannelijke Bijrol'
Gijs Idema wint Conservatorium Talent Award 2020
Diederik Rijpstra wint Gouden Kalf
Ondersteunende beurs voor zangeres Adanya Dunn
Delen