Nieuws

Werk vierdejaarsstudente Anne Laoût te zien op HP/De Tijd Expo
Choreografie van SNDO-studenten naar Körber Studio Junge Regie 2014
Arnold Marinissen nieuwe studieleider slagwerk
Fieke Tissink ontvangt de De Gijselaar-Hitzenfondsprijs
Masterstudenten Reinwardt Academie geven vorm aan Indonesisch spoorwegmuseum
Winnend ontwerp van Academiestudent bij Amsterdam Light Festival
Kies Exhibition direction of Cultureel ondernemen als minor bij de Reinwardt Academie
Residentie Zangdag voor amateurs i.s.m. Dutch National Opera Academy
Reinwardt Academie verkent immaterieel erfgoed met 'Prik'
Academie van Bouwkunst publiceert vademecum over landschapsarchitectuur
Liviu Prunaru geeft concert als nieuw lid vakgroep viool op 8 december
Prijzenregen voor alumni Theaterschool bij Musical Awards
Marene Elgershuizen wint eerste prijs op Euregio Vocalistenconcours
Lectoraat Kunst- en cultuureducatie presenteert onderzoek 'Muziekles is anders'
Shunske Sato gastdocent aan de afdeling Oude Muziek
Symposium & concert t.g.v. promotie Rafael Reina
Eindexamendocumentaires Lichting 2013 op televisie
Documentaire IK wint juryprijs VERS Awards XL en het publiek kiest voor Sacred Defense
Vloeibaar Staal wint Grand Prize op AISFF
EPTA Frans Schreuderprijs 2013 voor Kaja Draksler
Edison voor Reinier Baas
Prix de Lausanne Partner School
Studenten Theaterschool winnen prijzen op festival FIST 09
AHK-onderzoek gepresenteerd op onderzoeksconferentie Cultuureducatie en cultuurparticipatie
SNDO-graduate Olga Tsvetkova selected as an Aerowaves Priority Company for 2014
AMCh-student Julien Bruneau organises 'Enchanting Scores'
de Theaterschool 24 uur open voor publiek
Frascati en de Theaterschool nemen Engelenbak over
Twee prijzen voor oud-studente Josefien Stoppelenburg
Sceno | Photo | Graphy - Robert van der Ree
Alumni van de Theaterschool genomineerd voor de Musical Awards 2013
Vier nominaties en een publieksprijs bij Graduation Show Academie van Bouwkunst
Nightscream: symfonie- en jazzfilharmonisch orkest Conservatorium van Amsterdam in één programma
Jong talent Alexander Warenberg opent internationaal cellofestival in Kroatië
Studenten Academie voor Beeldende Vorming organiseren Museumnacht in Rembrandthuis
Erfgoedarena: Oral history en het audiovisuele archief
'Uiteindelijk reikt de verbeelding veel verder'
Nog enkele plaatsen "In Therapie": Masterclass Dramatic Writing en Pitching
Luba Benediktovitch wint International Alexander & Buono Flute Competition
Rodion Trio wint Internationaal Kamermuziekconcours Almere
Ode aan André Veltkamp, 31 oktober 19.25 uur, 'Ode aan de Doden'
Graduation Show Academie van Bouwkunst
Het idee van Jan Zoet voor Nederland
Prix Europa voor Anne Barnhoorn
Open dagen
Paul Shepheard presenteert zijn boek 'How To Like Everything: A Utopia'
Jan Zoet presenteert zijn idee voor Nederland
Josephine van Rheenen samen met Guy Corneille nieuwe artistieke leiding De Dansers
Cultureel erfgoed goed beoordeeld bij accreditatie
Lokroep geselecteerd voor IDFA Competition for Student Documentary
Theaterschool-studenten maken theater met mbo-scholieren over orgaandonatie
Master Kunsteducatie organiseert masterclass 'The Creative Art of Belonging'
Conferentie ‘Muziek Talent Express onderzocht’
Reinier Baas en Randal Corsen genomineerd voor Edison Jazz/World
Bachelor Muziek en Docent Muziek van het CvA 'topopleidingen'
Gouden Kalveren voor oud-studenten Filmacademie
Tweede prijs voor Atsuko Takano op prestigieus orgelconcours
Opleidingen van de Theaterschool excelleren in Keuzegids
Bonnie Doets wint Gouden Zwaan 2013
Dioraphte Dansprijs 2013 voor ‘The Dry Piece’ van Keren Levi
Delen