Nieuws

Inspiratieprijs 2012 van Cultuurfonds Limburg voor Joost Vrouenraets
Schilderijen Academie van Bouwkunst historisch beschreven
Gouden Kalf voor beste actrice voor Hannah Hoekstra, oud-studente van de Amsterdamse Toneelschool&Kleinkunstacademie
Dioraphte Dansprijs voor Parkin’son
3e prijs Jazz Hoeilaart voor Philip Czarnecki Quintet
Hello and goodbye: residents old and new at DasArts
Lina Saneh en Rabih Mroué, mentors bij DasArts Blok Najaar 2012
Intreerede hoofd masteropleiding Stedenbouw Arjan Klok
Radio 6 Award voor CvA-alumni Caro Emerald en Ruben Hein
Geelvinck Square Pianoforte Festival 5 t/m 7 oktober 2012
Voorstelling Lokale Bevolking in de grote zaal van de Theaterschool
Prijzenregen voor CvA-studenten tijdens 49e Internationaal Vocalistenconcours
Linda Aronson guest lecturer at Filmacademy
Prijzen voor Olga Pashchenko
Documentaire Wildcard voor alumnus
Eervolle vermelding voor studenten bij 7e Biënnale voor het landschap
Nieuwe serie masterclasses door Anner Bijlsma
16 nominaties Gouden Kalveren voor oud-studenten Filmacademie
Kersjesprijs 2012 voor Van Baerle Trio, Kersjes-vioolbeurs voor Amarins Wierdsma
Gouden Kalveren voor oud-studenten van de Filmacademie
Alle Student Awards op Nederlands Film Festival voor Lichting 2012
Lichting 2013 pitcht filmplannen aan leden NBF
Oud-studenten speeddaten met ervaren filmmakers op de NFF Talent Dag
Kromhoutlezing door Rob Wagemans
Manifestatie Immaterieel Erfgoed in Nederland
Gulnara Shafigullina wint eerste prijs categorie opera op 49e Internationaal Vocalisten Concours
Pol Belardi wint compositiewedstrijd
Eindexamenfilms Lichting 2012 in Studentencompetitie
Prijs voor Kim Spierenburg en Emma Roijackers
Minidocumentaire over Artist in Residence Eboman
Eerste prijs voor Albert Vila
Nieuw bij- en nascholingsaanbod Academie voor Beeldende Vorming
Koninklijk Concertgebouworkest en Conservatorium van Amsterdam bundelen krachten
Reviewcommissie beoordeelt prestatieafspraken AHK als zeer ambitieus
Nominaties Filmproducenten Nederland Award bekend
Eindexamenfilms op televisie
Über-Ich naar finale Grote Prijs van Nederland
Noora Hannula Best original solo dancer 2012
Oud-studenten vertellen over hun beroepspraktijk
'Een bizarre Samenloop' opnieuw in de prijzen!
'Magnesium' wint KNF Prijs
Concert in het kader van 400 jaar betrekkingen Turkije – Nederland
Even voorstellen...
Eerste prijs voor Stefan de Wijs
Nieuw Amsterdams Kinderkoor wint zilver op Cantemus Choral Festival
VSCD Toneelprijzen voor alumni van de Mime Opleiding en Opleiding Theaterdocent
A Walk Down the Mountain
Joeri Dubbe wint de BNG Nieuwe Theatermakers Prijs 2012
Capita Selecta september-oktober: Women Pioneers
Pianostudente Sujin Jung wint prijs tijdens Jazz by the Pool Festival
Patrick Acogny gastdocent aan de opleidingen Docent Dans en SNDO
Kromhoutlezing: Rob Wagemans
5 en 6 oktober: Dutch Jazz & World Meeting
Aandacht voor Hein Meens op BravaNL
Terug naar de Reinwardt: gratis hoorcolleges voor alumni
Eerstejaars Flashmob!
Choreograaf Ugo Dehaes Artist in Residence aan de opleidingen Moderne Theaterdans en Productie Podiumkunsten
Toptalent van de Theaterschool in The Best of ITs on Tour
Lang Zullen Wij Leven
Prix Jardin d’Europe 2012 voor Florentina Holzinger, afgestudeeerd aan de SNDO
Delen