Nieuws

CvA-(oud)studenten in de prijzen op Oskar Back-concours 2011
Glimpses 2040: duurzame toekomst voor Amsterdam en New York
Veel belangstelling voor Summerschool Remix Culture
RTRSRCH vol. 3 no. 1: Paxton Ave Nue, a revisioning
Werkplaatsmeester voor maquetteatelier
Van Baerle Trio wint Lyon Internationaal Kamermuziekconcours
16 mei: uitreiking VPRO/Boy Edgar Prijs aan Ferdinand Povel
Alumnus genomineerd voor Olifant 2011
'Lieve Anne-Marieke' winnaar van <i>Cultuur = ... ?!</i>
Voorjaarsdag ICOM Nederland: De sociale rol van musea
Exploring The Black Roots of Jazz: de grote finale
Anthony Heidweiller en studenten in korte opera's
Korte film Suiker genomineerd voor Cannes
Opleiding Scenografie ensceneert drie wereldpremières
Eerste prijs voor Svenja Staats op PCC
Capita Selecta met Koen van Velsen
Academie publiceert StreetWorks: Patterns in Urbanity
Fanny Alofs treedt op in Carnegie Hall
Svenja Staats door naar landelijke finale PCC
Berlage Saxophone Quartet wint beurs
Jazz-uitwisseling met Rome en Rovigo
Jet de Ranitz (foto: Joris-Jan Bos)
Jet de Ranitz nieuwe voorzitter College van Bestuur AHK
Wilfried Wilde verkozen tot beste solist Keep an Eye Jazz Award
7 april Capita Selecta met Alex van de Beld (Onix)
foto: Bob Bronshoff
Herma Hofmeijer interim-directeur de Theaterschool
Daniel Mester Quartet winnaar band finale Keep an Eye Jazz Award
ON AIR 2 is uit!
DasArts Mobile Counter in Sofia
Radio 4-takt live vanuit Conservatorium van Amsterdam
31 maart Capita Selecta-lezing door Simón Vélez
Grote opkomst en opbrengst benefietconcert Japan
Paul Craenen promoveert op de rol van het lichaam in muzikale overdracht
Veel projecten van oudstudenten in eerste selectie van De Oversteek
Gloria Silva Trigueros wint tweede prijs striptekenwedstrijd
Benefietconcert voor Japan
Oudstudent Rolf Dekens naar Tribeca Filmfestival
Niet aaien - ik werk
Svenja Staats tweede op Georg Philipp Telemann-concours
Oudstudenten Filmacademie in spotlights Go Short
Michel Schöpping is Gast in Gesprek tijdens het Unheard Film Festival
Soraya Welvaart (midden) neemt de prijzen in ontvangst; links jurylid Joske van Zomeren, rechts Karlijn Muller
AHK-studenten winnen MediaCultuurprijs 2011
Ilonka Kolthof en Anna Stegmann geselecteerd voor Linkprijs 2011
Zes capita selecta over materiaal in de architectuur
Blake Weston wint Grachtenfestival Conservatorium Concours 2011
Talenten creëren 'Op-Art'-omgeving op Talentendag
Museum Lambert van Meerten verandert in een stagelab voor Reinwardt-studenten
Research Symposium Master of Music
Lectoraat verzorgt workshop bij symposium met Richard Sennett over het maken in de kunsten
Erfgoedarena maart 2011: Het kan me gestolen worden. Diefstal door medewerkers in het erfgoedveld
Janneke van der Wijk (foto: Bob Bronshoff)
Janneke van der Wijk nieuwe directeur Conservatorium van Amsterdam
Capita Selecta 'Radicalizing the local' met Mick Wilson
Anna-Magdalena den Herder winnares van Tweede Nationale Altvioolconcours
Folkert Haanstra herbenoemd als bijzonder hoogleraar
Open Ateliers start in de Academie voor Beeldende Vorming
Prijs voor Emma Roijackers en Florian Verweij
De drie musketiers: Academie 2.0. Input 1982-1986 > output 1986-2011
Kopervakgroep Conservatorium van Amsterdam uitgebreid met vijf docenten
Capita Selecta 'Radicalizing the local' met Mustafa Tazeoglu
Summer school Remix Culture - crossovers in art & media education
Studenten dingen mee naar MediaCultuurprijs 2011
Delen