Nieuws

Yori Swart wint Amsterdamse Popprijs 2010
Prijzen voor Ineke Hellingman, Norbert Kögging, Ralph van Raat en Tania Sikelianou
Een stille maar indringende schreeuw van studenten dans
Erfgoedarena december 2010: Economisch erfgoed
CvA in Eén Vandaag
Michiel Schuijer wint Emerging Scholar Award
Fotografe Nellie de Boer wint Theaterprijs 2010
Noa Wildschut (9) wint Louis Spohr Wettbewerb
Hannes Minnaar wint Elisabeth Evertsprijs
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Marcel Smets
Vier nominaties voor Archiprix 2011
AHK heeft nieuwe website
Gipssymposium Basisburo: verslag
Joost Keizer krijgt Academieplaats Berliner Philharmoniker
Boekpresentatie van historisch onderzoek naar museumeducatie
Internationale Master-Liedklas o.l.v. Udo Reinemann
Eerste prijs voor Camiel Boomsma
Extra gitaarclinic door Mark Tremonti en Troy Stetina
Alumnus Theun Mosk genomineerd voor de Wijnberg ScenografiePrijs 2010
Extra masterclass door Rudder
Rie Kimura wint prijzen op Premio Bonporti
Concert eerstejaars strijkers o.l.v. Lucas Vis
Artists in Residence Dick Oatts en Luis Bonilla
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Bernardo Secchi
Jürgen Kussmaul gastdocent aan het CvA
Copyright: UvA
Bestuurders, politici en huisvesters buigen zich over studentenhuisvesting
Lichting 2011 is onderweg
Hans van Beers interim-directeur Conservatorium van Amsterdam
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Jan Benthem
Pianodocentencontactdag
Lars en Kirstin Niederstrasser in de prijzen
T-Bone Concerto
Capita Selecta: Urban Infrastructure
Bernardo Secchi opent Afstudeertentoonstelling 2009-2010
Singer-songwriter Yori Swart in finale Amsterdamse Popprijs
Erfgoedarena november 2010: Tot welke prijs?
Stichting Dansersfonds reikt prijzen uit
Nationale Balletacademie en Het Nationale Ballet investeren in topdocenten
Workshops door studenten bij tentoonstelling Zomerdijkstraatateliers
Master Kunsteducatie goed beoordeeld door accreditatiecommissie
Eerste Kromhoutlezing op alumnidag
Jolinde de Lang genomineerd voor Art Olive Award
De oorlogsgraven van Sir Edwin Lutyens
Prijzen voor Nita Liem en Krisztina de Châtel
Symposium 'Gipsen afgietsels: sculptuur met een toekomst'
Open Dagen en andere informatiemiddagen/avonden
Capita Selecta Living Landscape: Chris Reed
The Fudge naar finale Grote Prijs van Nederland
Susan McClary 'Music Theorist in Residence'
Lars Niederstrasser wint ECHO der Klassik 2010
Filmacademie in de prijzen op Nederlands Online Film Festival
Zeven Gouden Kalveren voor alumni Filmacademie
3rd Amsterdam Viola Festival & 2nd National Viola Competiton
Zeventien nominaties Gouden Kalf voor alumni Filmacademie
'Blijf bij me, weg' genomineerd voor beste Europese korte film 2010
Alumni Filmacademie winnen Kodak NPP Ontwikkelingsprijs
Studenten van de CvA-orgelklas blijven prijzen winnen
Niels van Koevorden wint Documentaire Wildcard
Mime Startprojecten 2010
Filmacademiestudenten in de prijzen op Nederlands Film Festival
Delen