Nieuws

Niet aaien - ik werk
Svenja Staats tweede op Georg Philipp Telemann-concours
Oudstudenten Filmacademie in spotlights Go Short
Michel Schöpping is Gast in Gesprek tijdens het Unheard Film Festival
Soraya Welvaart (midden) neemt de prijzen in ontvangst; links jurylid Joske van Zomeren, rechts Karlijn Muller
AHK-studenten winnen MediaCultuurprijs 2011
Ilonka Kolthof en Anna Stegmann geselecteerd voor Linkprijs 2011
Zes capita selecta over materiaal in de architectuur
Blake Weston wint Grachtenfestival Conservatorium Concours 2011
Talenten creëren 'Op-Art'-omgeving op Talentendag
Museum Lambert van Meerten verandert in een stagelab voor Reinwardt-studenten
Research Symposium Master of Music
Lectoraat verzorgt workshop bij symposium met Richard Sennett over het maken in de kunsten
Erfgoedarena maart 2011: Het kan me gestolen worden. Diefstal door medewerkers in het erfgoedveld
Janneke van der Wijk (foto: Bob Bronshoff)
Janneke van der Wijk nieuwe directeur Conservatorium van Amsterdam
Capita Selecta 'Radicalizing the local' met Mick Wilson
Anna-Magdalena den Herder winnares van Tweede Nationale Altvioolconcours
Folkert Haanstra herbenoemd als bijzonder hoogleraar
Open Ateliers start in de Academie voor Beeldende Vorming
Prijs voor Emma Roijackers en Florian Verweij
De drie musketiers: Academie 2.0. Input 1982-1986 > output 1986-2011
Kopervakgroep Conservatorium van Amsterdam uitgebreid met vijf docenten
Capita Selecta 'Radicalizing the local' met Mustafa Tazeoglu
Summer school Remix Culture - crossovers in art & media education
Studenten dingen mee naar MediaCultuurprijs 2011
Gezocht: film- en mediamakers die hun kunst willen onderzoeken
Capita Selecta 'Radicalizing the local' met Rick Lowe (VS)
Svenja Staats en Richard Chang in de prijzen op PCC
Reusachtig schaap bij Paradiso in Amsterdam
Reinwardt Academie zoekt lector Cultureel erfgoed
ITs Festival Amsterdam - 23 juni t/m 1 juli 2011
Capita Selecta 'Radicalizing the local' op 17 februari met Teddy Cruz en Miquel Robles-Duran
Tentoonstelling Jos. Bedaux in Academie van Bouwkunst
Erfgoedarena februari 2011: FARO-conventie
The Contemporary Saxophone
Capita Selecta-lezing Jeanne van Heeswijk op 10 februari
Vierdejaarsstudenten maken implementatieplan voor Gelders Archief
Meeloopdagen Opleiding Docent Muziek
Prijs voor Berlage Saxophone Quartet
Yuri van Nieuwkerk en Blake Weston naar finale GCC
Recital door Kasper Thaarup, trombone
Winterterm-prijs voor Red Point Park
Opera Gala
Amsterdam Master of Choreography in Cairo, Egypt
Nederlandse Muziekprijs voor Erik Bosgraaf
Nationale Balletacademie en Het Nationale Ballet organiseren internationale Summer School
Tenorsaxofonist en hoofdvakdocent Ferdinand Povel wint VPRO/Boy Edgar Prijs 2011
Oud-student Wouter de Haas wint prijsvraag Betaplein Zernikecampus
Reinwardt-studenten organiseren symposium ‘Join to create!’
Conservatorium-alumna Caro Emerald wint Popprijs
Leontien Wiering treedt terug als directeur de Theaterschool
Kunstproject fietst dwars door Deltapoort
Blake Weston en Yuri van Nieuwkerk naar voorronde GCC
Derde aflevering verschenen in nieuwe publicatiereeks
Capita Selecta 'Radicalizing the local': Sumita Sinha
Lectoraat Kunstpraktijk verwelkomt nieuwe Artists in Residence
Prijs voor Blake Weston
Bijscholingscursus KunstWerkt uitgesteld
Albert Herring van DNOA in Opera Top Tien 2010
Jeanne van Heeswijk Artist in Residence bij de Academie van Bouwkunst
Conservatoriumdocent Jed Wentz promoveert aan Universiteit Leiden
Delen