Nieuws

Bridget Kievits benoemd tot lid College van Bestuur
Annemiek van der Zanden studieleider Documentaire Filmacademie
Alumnus Filmacademie wint Filmprijs Stad Utrecht
Conservatoriumbands in halve finale Amsterdamse Popprijs en Grote Prijs
Winterslaap in De Balie
Studenten exposeren in ARCAM
Oud-studenten Filmacademie in de race voor Oscar
Studenten Filmacademie genomineerd voor Tuschinski en NVS Award
The Fudge in halve finale Grote Prijs van Nederland
Vijf conservatoriumbands in halve finale Amsterdamse Popprijs
Afstudeervoorstelling Veldslagen in Frascati WG
Nieuwe publicatie On Air over Artists in Residence
Capita Selecta Living Landscape: Alan Berger
Eervolle vermelding voor Giuliano Bracci in Gaudeamus Muziekweek
Eri Takeguchi wint Sweelinck Competition
VSCD Toneelprijzen voor alumni Susanne Kennedy en Nicole Beutler
Tentoonstelling 'Brick Dresses'
Eerstejaarsstudenten bouwen reusachtig schaap in weiland bij Leiderdorp
Sanja Mitrovi? wint BNG Theaterprijs 2010
Erfgoedarena september 2010: Herbestemmen tot welke prijs?
Thomas Oles lector aan Academie van Bouwkunst
Here, There and Everywhere: op zoek naar The Beatles
Orgelstudenten in de prijzen
Rialto vertoont documentaires van Lichting 2010
Informatieavond Master Film
Capita Selecta: Living Landscape
Symfonieorkest van het CvA genomineerd voor SENA-prijs
Kinderen Zomerschool Amsterdam op bezoek bij burgemeester
Programma Music, Space & Architecture
Introductiedag
Jaarverslag 2009 verschenen
Grachtenfestivalprijs 2010 voor Judith van Wanroij
Sam Spiegel Filmfestival: Israelische studentenfilms in Amsterdam
Walter van de Leur bij Hoe?Zo! Radio
Video jubileumfestival online
Pianist Stefan Bos (13) speelt tijdens het 14e Kinderprinsengrachtconcert
Tweede editie Atlas Academy op het Conservatorium
Op de Zomerschool Amsterdam
Video jubileumfestival van het Conservatorium online
Studenten Beeldende Vorming participeren in Zomerschool Amsterdam
Master Composing for Film
Vertoningen in Kriterion en het Ketelhuis van publieksfavorieten
Dubbelplatina voor Caro Emerald
Top Naeff Prijs uitgereikt aan Øystein S. Johansen
Verslag van Presentatie KunstWerkt in de Brakke Grond
Samuel von Quicchebergprijs voor Isabelle Smit
Eindexamenfilms in de prijzen
Prijzenregen voor Theaterschoolstudenten op ITs Festival
Studenten School voor Nieuwe Dansontwikkeling winnen prijs
Mozart - La clemenza di Tito
2 juli: Amsterdam Zingt Zo!
Eindexamenfestival Lichting 2010 Filmacademie
Jeroen Atteveld wint Archiprix 2010
Midsummernight Lecture door Cino Zucchi
Trajecten van emancipatie: het collectieve geheugen van het slavernijverleden
Eerste deel verschenen in nieuwe publicatiereeks
Studenten organiseren tentoonstelling over Leidse begraafplaats
Muziekfilms op het conservatorium
Openluchtvoorstelling Diva bij het conservatorium
Eindwerk Academie voor Beeldende Vorming
Delen