Nieuws

Erfgoedarena januari 2011: Erfgoed en crowdsourcing
Popstudenten in de prijzen op Grote Prijs van Nederland
Jacco's Film opnieuw in de prijzen
Oud-student Peer Glandorff (Fact Architects) wint VKG Architectuurprijs
Lucas van Merwijk wint Global Act Award 2010
Ann Liv Young Artist in Residence bij de School voor Nieuwe Dansontwikkeling
Koffieconcerten conservatoriumstudenten bij de OBA
Een middag met klarinettist Cristo Barrios
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Arturo Ardila-Gómez
Choreografie TRIP en masse uitgevoerd in Amsterdam
Alle registers open: nieuwe ontwikkelingen in onderzoek naar muziekeducatie
Viertakt Podium live vanuit het conservatorium
Prijs voor Felipe Ignacio Noriega
Docente Els van den Bent promoveert aan Erasmus Universiteit
Veel CvA-studenten in de prijzen op PCC Jazzconcours
Documentaire van Anne-Marieke Graafmans wint publieksprijs VERS-awards
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Alfredo Brillembourg & Hubert Klumpner
AHK schreeuwt om cultuur
Farewell Facebook, tweedejaars oefening van Filmacademiestudenten in het nieuws
Oud-studenten genomineerd voor de European Film Awards 2010
(Oud-)studenten over de culturele kaalslag
Studenten en oudstudenten over de culturele kaalslag
Lezing door de Vlaamse acteur en theatermaker Benjamin Verdonck
Alumnus Ties Mellema krijgt Nederlandse Muziekprijs
Yori Swart wint Amsterdamse Popprijs 2010
Prijzen voor Ineke Hellingman, Norbert Kögging, Ralph van Raat en Tania Sikelianou
Een stille maar indringende schreeuw van studenten dans
Erfgoedarena december 2010: Economisch erfgoed
CvA in Eén Vandaag
Michiel Schuijer wint Emerging Scholar Award
Fotografe Nellie de Boer wint Theaterprijs 2010
Noa Wildschut (9) wint Louis Spohr Wettbewerb
Hannes Minnaar wint Elisabeth Evertsprijs
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Marcel Smets
Vier nominaties voor Archiprix 2011
AHK heeft nieuwe website
Gipssymposium Basisburo: verslag
Joost Keizer krijgt Academieplaats Berliner Philharmoniker
Boekpresentatie van historisch onderzoek naar museumeducatie
Internationale Master-Liedklas o.l.v. Udo Reinemann
Eerste prijs voor Camiel Boomsma
Extra gitaarclinic door Mark Tremonti en Troy Stetina
Alumnus Theun Mosk genomineerd voor de Wijnberg ScenografiePrijs 2010
Extra masterclass door Rudder
Rie Kimura wint prijzen op Premio Bonporti
Concert eerstejaars strijkers o.l.v. Lucas Vis
Artists in Residence Dick Oatts en Luis Bonilla
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Bernardo Secchi
Jürgen Kussmaul gastdocent aan het CvA
Copyright: UvA
Bestuurders, politici en huisvesters buigen zich over studentenhuisvesting
Lichting 2011 is onderweg
Hans van Beers interim-directeur Conservatorium van Amsterdam
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Jan Benthem
Pianodocentencontactdag
Lars en Kirstin Niederstrasser in de prijzen
T-Bone Concerto
Capita Selecta: Urban Infrastructure
Bernardo Secchi opent Afstudeertentoonstelling 2009-2010
Singer-songwriter Yori Swart in finale Amsterdamse Popprijs
Erfgoedarena november 2010: Tot welke prijs?
Delen