Nieuws

Stichting Dansersfonds reikt prijzen uit
Nationale Balletacademie en Het Nationale Ballet investeren in topdocenten
Workshops door studenten bij tentoonstelling Zomerdijkstraatateliers
Master Kunsteducatie goed beoordeeld door accreditatiecommissie
Eerste Kromhoutlezing op alumnidag
Jolinde de Lang genomineerd voor Art Olive Award
De oorlogsgraven van Sir Edwin Lutyens
Prijzen voor Nita Liem en Krisztina de Châtel
Symposium 'Gipsen afgietsels: sculptuur met een toekomst'
Open Dagen en andere informatiemiddagen/avonden
Capita Selecta Living Landscape: Chris Reed
The Fudge naar finale Grote Prijs van Nederland
Susan McClary 'Music Theorist in Residence'
Lars Niederstrasser wint ECHO der Klassik 2010
Filmacademie in de prijzen op Nederlands Online Film Festival
Zeven Gouden Kalveren voor alumni Filmacademie
3rd Amsterdam Viola Festival & 2nd National Viola Competiton
Zeventien nominaties Gouden Kalf voor alumni Filmacademie
'Blijf bij me, weg' genomineerd voor beste Europese korte film 2010
Alumni Filmacademie winnen Kodak NPP Ontwikkelingsprijs
Studenten van de CvA-orgelklas blijven prijzen winnen
Niels van Koevorden wint Documentaire Wildcard
Mime Startprojecten 2010
Filmacademiestudenten in de prijzen op Nederlands Film Festival
Bridget Kievits benoemd tot lid College van Bestuur
Annemiek van der Zanden studieleider Documentaire Filmacademie
Alumnus Filmacademie wint Filmprijs Stad Utrecht
Conservatoriumbands in halve finale Amsterdamse Popprijs en Grote Prijs
Winterslaap in De Balie
Studenten exposeren in ARCAM
Oud-studenten Filmacademie in de race voor Oscar
Studenten Filmacademie genomineerd voor Tuschinski en NVS Award
The Fudge in halve finale Grote Prijs van Nederland
Vijf conservatoriumbands in halve finale Amsterdamse Popprijs
Afstudeervoorstelling Veldslagen in Frascati WG
Nieuwe publicatie On Air over Artists in Residence
Capita Selecta Living Landscape: Alan Berger
Eervolle vermelding voor Giuliano Bracci in Gaudeamus Muziekweek
Eri Takeguchi wint Sweelinck Competition
VSCD Toneelprijzen voor alumni Susanne Kennedy en Nicole Beutler
Tentoonstelling 'Brick Dresses'
Eerstejaarsstudenten bouwen reusachtig schaap in weiland bij Leiderdorp
Sanja Mitrovi? wint BNG Theaterprijs 2010
Erfgoedarena september 2010: Herbestemmen tot welke prijs?
Thomas Oles lector aan Academie van Bouwkunst
Here, There and Everywhere: op zoek naar The Beatles
Orgelstudenten in de prijzen
Rialto vertoont documentaires van Lichting 2010
Informatieavond Master Film
Capita Selecta: Living Landscape
Symfonieorkest van het CvA genomineerd voor SENA-prijs
Kinderen Zomerschool Amsterdam op bezoek bij burgemeester
Programma Music, Space & Architecture
Introductiedag
Jaarverslag 2009 verschenen
Grachtenfestivalprijs 2010 voor Judith van Wanroij
Sam Spiegel Filmfestival: Israelische studentenfilms in Amsterdam
Walter van de Leur bij Hoe?Zo! Radio
Video jubileumfestival online
Pianist Stefan Bos (13) speelt tijdens het 14e Kinderprinsengrachtconcert
Delen