Nieuws

Tweede editie Atlas Academy op het Conservatorium
Op de Zomerschool Amsterdam
Video jubileumfestival van het Conservatorium online
Studenten Beeldende Vorming participeren in Zomerschool Amsterdam
Master Composing for Film
Vertoningen in Kriterion en het Ketelhuis van publieksfavorieten
Dubbelplatina voor Caro Emerald
Top Naeff Prijs uitgereikt aan Øystein S. Johansen
Verslag van Presentatie KunstWerkt in de Brakke Grond
Samuel von Quicchebergprijs voor Isabelle Smit
Eindexamenfilms in de prijzen
Prijzenregen voor Theaterschoolstudenten op ITs Festival
Studenten School voor Nieuwe Dansontwikkeling winnen prijs
Mozart - La clemenza di Tito
2 juli: Amsterdam Zingt Zo!
Eindexamenfestival Lichting 2010 Filmacademie
Jeroen Atteveld wint Archiprix 2010
Midsummernight Lecture door Cino Zucchi
Trajecten van emancipatie: het collectieve geheugen van het slavernijverleden
Eerste deel verschenen in nieuwe publicatiereeks
Studenten organiseren tentoonstelling over Leidse begraafplaats
Muziekfilms op het conservatorium
Openluchtvoorstelling Diva bij het conservatorium
Eindwerk Academie voor Beeldende Vorming
Graduation Jazz Festival
Theater, dans en film op ITs Festival
Filmvoorstellingen op het conservatorium
Fototentoonstelling op het CvA
Eerste eindexamen van nieuwe master Theaterzanger/singer-performer
Van barok tot rock aan het Oosterdok
Leontien Wiering benoemd tot directeur de Theaterschool
In Your Hands: Eindexamenboek van de Theaterschool 2010
Meld je aan voor de éénjarige cursussen (start september)
Christopher Powney benoemd tot artistiek leider Nationale Balletacademie
Eindexamenexpositie Docenten beeldende kunst en vormgeving
Amsterdamse zomerconcerten door CvA-studenten
Internationale workshop over maatschappelijke rol van musea
Slotconcert blok- en panfluitafdeling
Van barok tot rock aan het Oosterdok
Studenten Academie van Bouwkunst ontwerpen voor Almere Poort
Workshop Gridcity: Stedenbouw in een dag
Capita Selecta 'Music, Space & Architecture' met Jacob Kirkegaard
'Nederland bouwt nog altijd in baksteen'
Alumnus Conservatorium wint derde prijs Koningin Elisabethwedstrijd
Sterke vertegenwoordiging van CvA in halve finales Dutch Jazz Competition 2010
Berlage Saxophone Quartet in finale Internationaal Kamermuziekconcours Almere
Het per-ongelukke goed proberen te doen
Erik Bosgraaf wordt hoofdvakdocent blokfluit aan het CvA
Workshop voor bachelorstudenten Stedenbouw en Landschapsarchitectuur
KunstWerkt: mensen reageren op hedendaagse kunst
Lector Henk Borgdorff wordt lector Den Haag en visiting professor Gothenburg
AHK-alumni lanceren nieuwe krant voor beeldend kunstenaars in educatie
Eindexamenfestival Lichting 2010
Eerste prijs voor Selectiekoor van het Nieuw Amsterdams Kinderkoor
Stage in de geest van Max Havelaar
Hannes Minnaar finalist Koningin Elisabeth Concours
Capita Selecta Music, Space & Architecture: Barry Blesser en Linda-Ruth Salter
Voorlichtingsavond Master of Museology op 3 juni
May Days: Eindexamenfestival Pop
Rob van der Laarse houdt Reinwardt Memorial Lecture
Delen