Nieuws

Alumni van de Theaterschool genomineerd voor de Musical Awards 2013
Vier nominaties en een publieksprijs bij Graduation Show Academie van Bouwkunst
Nightscream: symfonie- en jazzfilharmonisch orkest Conservatorium van Amsterdam in één programma
Jong talent Alexander Warenberg opent internationaal cellofestival in Kroatië
Studenten Academie voor Beeldende Vorming organiseren Museumnacht in Rembrandthuis
Erfgoedarena: Oral history en het audiovisuele archief
'Uiteindelijk reikt de verbeelding veel verder'
Nog enkele plaatsen "In Therapie": Masterclass Dramatic Writing en Pitching
Luba Benediktovitch wint International Alexander & Buono Flute Competition
Rodion Trio wint Internationaal Kamermuziekconcours Almere
Ode aan André Veltkamp, 31 oktober 19.25 uur, 'Ode aan de Doden'
Graduation Show Academie van Bouwkunst
Het idee van Jan Zoet voor Nederland
Prix Europa voor Anne Barnhoorn
Open dagen
Paul Shepheard presenteert zijn boek 'How To Like Everything: A Utopia'
Jan Zoet presenteert zijn idee voor Nederland
Josephine van Rheenen samen met Guy Corneille nieuwe artistieke leiding De Dansers
Cultureel erfgoed goed beoordeeld bij accreditatie
Lokroep geselecteerd voor IDFA Competition for Student Documentary
Theaterschool-studenten maken theater met mbo-scholieren over orgaandonatie
Master Kunsteducatie organiseert masterclass 'The Creative Art of Belonging'
Conferentie ‘Muziek Talent Express onderzocht’
Reinier Baas en Randal Corsen genomineerd voor Edison Jazz/World
Bachelor Muziek en Docent Muziek van het CvA 'topopleidingen'
Gouden Kalveren voor oud-studenten Filmacademie
Tweede prijs voor Atsuko Takano op prestigieus orgelconcours
Opleidingen van de Theaterschool excelleren in Keuzegids
Bonnie Doets wint Gouden Zwaan 2013
Dioraphte Dansprijs 2013 voor ‘The Dry Piece’ van Keren Levi
Foto/project: Tet van der Donk en Saskia van der Linden
Erfgoedarena: generalist of specialist? De rol van de gemeentelijke erfgoedprofessional
SNDO-alumnus Giulio D'Anna wint Prijs Nederlandse Dansdagen Maastricht 2013
Ruben Hein wint award Radio 6 Soul & Jazz Awards
Dertien Gouden Kalf-nominaties voor (oud)studenten Filmacademie
Kromhoutlezing 2013 door Anne Holtrop
Student Anneke Groen creëert verhalenproject voor museum Het Schip
Conservatorium van Amsterdam tekent samenwerking met Central Conservatory of Music Beijing
Alle masteropleidingen van Conservatorium van Amsterdam als ‘excellent’ beoordeeld
College Tour met Ruby Wax te gast in de Theaterschool
Prijswinnaar Bart van den Heuvel: ‘Las Vegas, here I come!’
Twee Student Awards voor alumni Filmacademie
Prijzen voor project alumni op Netherlands Production Platform
Zilveren Krulstaart voor docent Anne Barnhoorn
Filmacademie ondertekent samenwerkingsovereenkomst met Beijing Film Academy
Sebastiaan Kemner wint Aeolus International Competition for Wind Instruments
Teunis van der Zwart nieuwe studieleider Oude Muziek
Conservatorium van Amsterdam start post-HBO-opleiding Muziekeducatie M4ME
Capita Selecta Sustainist (Re)Design #3
Nominaties NFF Studenten Competitie bekend
Theaterschool start openbare talkshow HALf 6
Veel oud-studenten genomineerd voor Radio 6 Soul & Jazz Awards
Ruben Hein genomineerd voor Edison Jazzism Publieksprijs
Nog meer succes voor het Van Baerle Trio
Tweede prijs voor Charlotte Marck op Paul Hofhaimer Concours
NBF Pitch eindexamenfilms lichting 2014
Open Call workshop Argentijnse theaterregisseur Vivi Tellas
EVERY NERVE - interventions, involvements, impulses and impacts
Keniaanse maker volgt introductieweken DasArts
VSCD Mimeprijs en Colombina 2013 naar Theaterschool-alumni
Eindexamenfilms geselecteerd voor de NFF Studenten Competitie
Delen