Nieuws

In memoriam Hans Dercksen (1932-2024)
Climate Imaginaries at Sea festival - 19-25 April
50 years SNDO - 24 March - Ria Higler Documentary Film
Prijswinnaars Henny Kamerman Dansersprijs bekend: Maria Gomez Becerra en Yasmin Diktaş
In memoriam: Steve Paxton (1939-2024)
Twee nieuwe associate lectoren: Atser Damsma en Carolien Hermans
Successen voor Dagmar Korbar
Altviolist Duleen van Gunsteren in de prijzen
Alumni DAS Choreography en DAS Theatre geselecteerd voor 3Package Deal
In Memoriam: Rudolf Jansen
Easter School: Re-Membering Nieuw-West
Handboek ‘Ordelijk Vergeten – het Doornroosje-scenario over het in slaap brengen van collecties’
Damiano Pascarelli wint ISJAC SONIC Award
Fotografie: Rutger Vos
Terugblik open dag Academie voor Theater en Dans
In Memoriam Jandirk Hoekstra
Leanne Betasamosake Simpson - Artist in Residence 2024
Jonge talenten in de prijzen op regiofinale PCC
Workshop hedendaagse dans door voormalig NBA-student Zoë Greten
In Memoriam: mimespeler Dik Boutkan
Protestkoor Tuning-in! zoekt nieuwe leden
Het Parool: afstudeerwerken Breitner Academie pakken podium tijdens AHK Eindwerkprijs
Interview Vera Grace "My time at AEMA turned out to be the best two years of my life."
Kom langs tijdens de volgende open avond op 4 april!
De Filmacademie bestaat 65 jaar! Alumnifeest op 1 maart 2024
Erik Bosgraaf artistiek leider van LIFEM
Alexandre Lutz García wint derde prijs op internationaal pianoconcours in Spanje
Derde prijs en Publieksprijs voor Enzo Kok in finale Oskar Back Prijs
NAUSYQA en Micheal Murray’s Colourfield winnaars KAE The Records
Eendagstentoonstelling themaweek A Bigger Splash vrijdag 2 februari 16-19 uur, feestelijke opening 17 uur.
Open dag Scenografie, Techniek en Productie - zaterdag 16 maart
Breitner Academie en Academie van Bouwkunst vallen in de prijzen tijdens uitreiking AHK Eindwerkprijs 2023
Maria Khozina wint AHK Eindwerkprijs - Master's
Lecturer Csilla Ariese attended the workshop ‘Humboldt Futures’ in Berlin
Oproep tot aanmelding: ATD Teacher-Researcher Fellowships Scheme 2024-2025
Pitou winnaar Cultuurfonds Pop Stipendium 2024
Regie iets voor jou?
Katja Naegele wint Nederlands Vioolconcours Iordens B
Enzo Kok in finale Oskar Back Concours
Nieuwsflits ECD januari 2024
Nederlandse Muziekprijs voor organist Laurens de Man
Gezocht: Erfgoedorganisatie, met een uitdaging voor studenten Reinwardt Academie!
Sandrine Chatron aangesteld als hoofdvakdocent harp aan het CvA
Meeloopdag voltijdopleiding 7 maart 2024
CvA Changemakers - AIR Gillian Moore interviewt operazanger Davóne Tines
Ernst Meisner verlaat na succesvolle periode van 5 jaar de Nationale Balletacademie
14 februari: informatieronde master Musical Leadership
Elena Khurgina wint Prix Annelie de Man
Paul en Paul genomineerd voor de AHK Eindwerkprijs
In memoriam Nico Brandsen (1960-2024)
EAAE Deans' Summit 2024
Lange-termijn denken als inspiratie én houvast
CVA Pop Showcase at Eurosonic Noorderslag plus lots of performances by alumni
Theatercursus - Theaterdocent Verkort | 5 februari - 4 maart 2024
In Memoriam: Iet van Hulst
Upcoming events: the Lab of Insurrectionary Imagination
Artistiek onderzoek - Wat houdt dat in? Een gesprek met Alejandra Ortiz
Prikbord Toelating: Kom in contact met anderen die toelating willen doen voor de Filmacademie
Save the date! ATD Research Month in January
Arno Bornkamp verkozen tot President of the International Saxophone Committee
Lisa Schreiber en Kanoko Takeuchi winnen Goodmesh Concours 2023
Delen