Colofon

Centrale webredactie AHK

Steven den Boer
Adviseur online communicatie
Tel. 020 527 7729
steven.denboer@ahk.nl

Eva Kol
Webredacteur
Tel. 020 527 7831
eva.kol@ahk.nl

De centrale webredactie is ook te bereiken via webredactie@ahk.nl.

Conservatorium van Amsterdam

Natalie Koch
Tel. 020 527 7566
natalie.koch@ahk.nl

Academie voor Theater en Dans

Wouter van Loon
Tel. 020 527 7647
wouter.vanloon@ahk.nl

Nederlandse Filmacademie

Hester Mol
Tel. 020 527 7338
hester.mol@ahk.nl

Academie van Bouwkunst

Janna Verhoeven
Tel. 020 527 8203
janna.verhoeven@ahk.nl

Reinwardt Academie

Hester Wissink
Tel. 020 527 7112
hester.wissink@ahk.nl

Breitner Academie

Jacqueline Kouwenberg
Tel. 020 527 7220
jacqueline.kouwenberg@ahk.nl

Delen