Commissies van Advies

Aan elke academie van de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten is een Commissie van Advies verbonden. De leden representeren alle beroepsvelden waar het onderwijs zich op richt. De adviezen zijn gericht op nieuwe ontwikkelingen en behoeften in het beroepsveld, de vertaling daarvan in het onderwijs en de bewaking van de kwaliteit in de relatie tussen het onderwijs en de beroepspraktijk. De advisering vindt plaats in regulier overleg met de academiedirecties.

Academie van Bouwkunst

  • Brigitte de Maar, lid Raad van Bestuur woningbouwvereniging Rochdale
  • Pieter Klomp, adjunct-directeur Ruimte en Duurzaamheid, gemeente Amsterdam
  • Machiel Spaan, M3H architecten
  • Ivar van der Zwan, Workshop Architecten
  • Maike van Stiphout, DS landscape architects
  • Tim Verlaan, assistent professor Universiteit van Amsterdam

Academie voor Theater en Dans

  • Sruti Bala, assistent professor faculteit Theaterwetenschap, Universiteit van Amsterdam (UVA)
  • Simon van den Berg, hoofdredacteur Theatermaker
  • Anita van Dolen, programmeur Internationaal Theater Amsterdam
  • Rachel Feuchtwang, managing director & producer Schweigman&
  • Farnoosh Farnia, programmeur Oerol festival, storyteller, mede-oprichter en docent Mezrab Storytelling School
  • Ivo van Hove, directeur Internationaal Theater Amsterdam
  • Sijtze van der Meer, acteur
  • Theun Mosk, set & lighting designer
  • Peggy Olislaegers, artistic associate bij Rambert Dance Company
  • Marie-Anne Rudolphi, artistiek coach Via Rudolphi
  • Mark Timmer, artistiek directeur Theater Frascati

Breitner Academie

  • Monaïm Benrida, Programmamanager gelijke kansen bij het ministerie van OCW
  • Sandra den Hamer, Directeur filmmuseum Eye
  • Elly Loman, Rector Hyperion Lyceum
  • Jolanda Hoogewind, Directeur-bestuurder IJburgcollege
  • Maria Verstappen, Beeldend kunstenaar

Conservatorium van Amsterdam

  • Leon Ramakers, oprichter MOJO
  • Willemijn Maas, zakelijk directeur Nederlands Dans Theater
  • Jan Raes, directeur Opera Ballet Vlaanderen
  • Paul Rutten, lector Creative Business bij Creating 010
  • Jan Willem Luyken, directeur North Sea Jazz Festival

Nederlandse Filmacademie

  • Job ter Burg, editor
  • Petra Goedings, producent
  • Aliona van der Horst, documentairemaker
  • Giny Mutsaers, manager Coördinatie en Budgettering Programmering NPO
  • Patricia Pisters, professor of Film Studies
  • Jacques Vereecken - TheBoardRoom

Reinwardt Academie

  • Roy Cremers, Cultureel ondernemer, strategie, development, innovatie en recruitment
  • Annette Gaalman, Adviseur/projectleider Erfgoed Brabant, bestuurslid van het Landelijk Contact van Museumconsulenten en voorzitter van de domeingroep Bruikbaar van het Netwerk Digitaal Erfgoed (NDE)
  • Francio Guadeloupe, Universitair docent afdeling Antropologie van de Universiteit van Amsterdam
  • Bengin Dawod, Architect/Urban Design, Dawod A.A.U, Amsterdam Area
  • Priya Bansraj, Projectleider Internationaal Kunsttransport HIZKIA
  • Nadia Bouras, Docent en onderzoeker, verbonden aan het Instituut voor Geschiedenis en NIMAR van de Universiteit Leiden
  • Henk Atze Dijkstra, Directeur Dinamo Fonds, voorzitter/oprichter Stichting Jacob de Wit

Master Kunsteducatie*

  • Peggy Brandon, directeur Mocca
  • Saundra Williams, programmadirecteur van Masterplan Zuidoost
  • Arno Neele, onderzoek cultuur(beleid) bij LKCA
  • Ewald Weiss, voorzitter College van Bestuur bij SOVOP
  • Floor den Uyl, docent CKV, KUBV, KUA bij Spinoza Lyceum Amsterdam
  • Lorentine van Tijn, theatermaker en docent
  • Tanja Kerkvliet, manager bij Scholen in de Kunst
  • Vincent Lamers, vakleerkracht muziek

* De master Kunsteducatie valt onder de Breitner Academie.

 

 

Delen