Nieuws

Studenten en oudstudenten over de culturele kaalslag
Lezing door de Vlaamse acteur en theatermaker Benjamin Verdonck
Een stille maar indringende schreeuw van studenten dans
Erfgoedarena december 2010: Economisch erfgoed
Fotografe Nellie de Boer wint Theaterprijs 2010
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Marcel Smets
Vier nominaties voor Archiprix 2011
AHK heeft nieuwe website
Gipssymposium Basisburo: verslag
Boekpresentatie van historisch onderzoek naar museumeducatie
Alumnus Theun Mosk genomineerd voor de Wijnberg ScenografiePrijs 2010
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Bernardo Secchi
Copyright: UvA
Bestuurders, politici en huisvesters buigen zich over studentenhuisvesting
Lichting 2011 is onderweg
Capita Selecta 'Urban Infrastructure': Jan Benthem
Informatieavond voorbereidende cursus Stedenbouw en Landschapsarchitectuur
Capita Selecta: Urban Infrastructure
Bernardo Secchi opent Afstudeertentoonstelling 2009-2010
Erfgoedarena november 2010: Tot welke prijs?
Stichting Dansersfonds reikt prijzen uit
Nationale Balletacademie en Het Nationale Ballet investeren in topdocenten
Workshops door studenten bij tentoonstelling Zomerdijkstraatateliers
Master Kunsteducatie goed beoordeeld door accreditatiecommissie
Eerste Kromhoutlezing op alumnidag
Jolinde de Lang genomineerd voor Art Olive Award
De oorlogsgraven van Sir Edwin Lutyens
Prijzen voor Nita Liem en Krisztina de Châtel
Symposium 'Gipsen afgietsels: sculptuur met een toekomst'
Open Dagen en andere informatiemiddagen/avonden
Capita Selecta Living Landscape: Chris Reed
Filmacademie in de prijzen op Nederlands Online Film Festival
Zeven Gouden Kalveren voor alumni Filmacademie
Zeventien nominaties Gouden Kalf voor alumni Filmacademie
'Blijf bij me, weg' genomineerd voor beste Europese korte film 2010
Alumni Filmacademie winnen Kodak NPP Ontwikkelingsprijs
Niels van Koevorden wint Documentaire Wildcard
Mime Startprojecten 2010
Filmacademiestudenten in de prijzen op Nederlands Film Festival
Bridget Kievits benoemd tot lid College van Bestuur
Annemiek van der Zanden studieleider Documentaire Filmacademie
Alumnus Filmacademie wint Filmprijs Stad Utrecht
Conservatoriumbands in halve finale Amsterdamse Popprijs en Grote Prijs
Winterslaap in De Balie
Studenten exposeren in ARCAM
Oud-studenten Filmacademie in de race voor Oscar
Studenten Filmacademie genomineerd voor Tuschinski en NVS Award
Afstudeervoorstelling Veldslagen in Frascati WG
Nieuwe publicatie On Air over Artists in Residence
Capita Selecta Living Landscape: Alan Berger
VSCD Toneelprijzen voor alumni Susanne Kennedy en Nicole Beutler
Tentoonstelling 'Brick Dresses'
Eerstejaarsstudenten bouwen reusachtig schaap in weiland bij Leiderdorp
Sanja Mitrovi? wint BNG Theaterprijs 2010
Erfgoedarena september 2010: Herbestemmen tot welke prijs?
Thomas Oles lector aan Academie van Bouwkunst
Here, There and Everywhere: op zoek naar The Beatles
Rialto vertoont documentaires van Lichting 2010
Informatieavond Master Film
Capita Selecta: Living Landscape
Kinderen Zomerschool Amsterdam op bezoek bij burgemeester
Delen