Nieuws

De exotische lessen van Bente - Bente Mars (productie lichting 2017) vertelt
Studenten Moderne Theaterdans in 'Rito de Primavera' van Holland Festival
DAS Master Presentations: 31 mei – 4 juni
Afgestudeerden academies AHK tevreden met arbeidsmarktpositie
Felipe Noriega en Anne Veinberg winnaars Robot Toy Piano Prize 2017
Anastasiya Akinfina winnaar Wanda Landowska Concours 2017
Public Presentations at DAS Graduate School
Studenten academies AHK opnieuw zeer tevreden over hun opleiding
Shunske Sato artistiek leider Nederlandse Bachvereniging
Leer alles over filmmaken tijdens de workshop van 'Bloed Kruipt'
€ 10.000 voor NWA-route Levend Verleden
Wervingsactie Jan Kassies Fonds ‘Voor jouw collega’s van morgen’
Fotografiestage Rijksmuseum voor eerstejaarsstudente Majorie de Boer
Nieuw team Amsterdam Research Institute of the Arts and Sciences
Master lecture 23 May 'Location, Voice, Action: socially-engaged works' by Mikhail Karikis
Tweede prijs voor Keuris Quartet op kamermuziekconcours in de VS
Jubileumeditie eindejaarsproductie Dansers van Morgen: Hollandse Meesters
Prix de Lausanne-winnaar Leroy Mokgatle kiest voor Nationale Balletacademie
Lichting 2017 presenteert zich tijdens het Keep an Eye Filmacademie festival
'Time Between Dog and Wolf': Master's Presentations
9 mei HALf6: De theatrale WijkSafari in Noord
Aidan Mikdad wint Concertgebouw Young Talent Award
Jordi Rouschop wint tweede prijs in Andorra
Matthias Havinga hoofdvakdocent orgel aan Conservatorium van Amsterdam
Eerste prijs voor Capella Juvenalis op EMJ Neerpelt
Duo Shin Sihan-Anne Brackman winnaar Dutch Classical Talent
Gijs Idema Trio en Hähnlein/Müller/Lotz in finale Expression of Art Award
Drie CvA-studenten in de prijzen in finale PCC
Lector Floris Alkemade benoemd tot curator IABR–2018+2020
Master lecture 3/5 'Encountering the Many-Voiced' by Anna Bromley
Jappe Groenendijk nieuwe studieleider Master Kunsteducatie
OPEN CALL: Deelnemers module ‘Context’ Master DAS Creative Producing - Creative Entrepeneurship in the Arts
Michiel Koelink in top 5 beste docenten 2017
Composers' Festival 2017 komt eraan!
Meeloopdagen Docent Muziek
Alumnus Gerard Spronk brengt debuut-cd uit
Studenten master Kunsteducatie ontwikkelen Windbeestenfeest
Symfonieorkest: De wind en de zee
Dibbits @ conferentie in Historisch Museum Frankfurt
Zdenek Nemec in internationaal bigbandproject
Mime Opleiding: Festival PLAYTIME 19 t/m 22 april
HALf6 - 11 april 2017 - Is jeugdtheater ook theater?
New School Improvisation Ensemble winnaar KAE International Jazz Award 2017
Expositie Goede Hoop in Rijksmuseum is gemiste kans
Koen Steger en Neal Groot winnen decorpitch Zomergasten
Lips&Knobel winnen De Troffel 2017
Halve-finalisten KAE International Jazz Award bekend
Studielab 2016: video online
Reinwardt studenten ontwikkelen expositie 30 jaar Kleinkunst Festival
Alumni Koen Steger (Scenografie) en Neal Groot (Design & Technologie) geselecteerd voor Finale Zomergastendecor
Prijzen voor Daahoud Salim Quintet op B-Jazz 2017
Tweede prijs voor Eleonora de Poi en Massimiliano Turchi op concours in Londen
Olga Pashchenko docente fortepiano
27 Kunstdocenten behalen diploma CKV verdiept
Debat over het culturele archief op 30 maart
Jazzstudenten in de prijzen op Leiden Boonekamp Jazz Award
Isaac Lottman en Charlotte Brussee in de prijzen op Britten Concours
Aidan Mikdad wederom naar Verbier Festival Academie
Seconda Pratica ensemble in residence van Splendor
Diploma gehaald
Delen