Nieuws

Programma Music, Space & Architecture
Jaarverslag 2009 verschenen
Sam Spiegel Filmfestival: Israelische studentenfilms in Amsterdam
Walter van de Leur bij Hoe?Zo! Radio
Tweede editie Atlas Academy op het Conservatorium
Op de Zomerschool Amsterdam
Video jubileumfestival van het Conservatorium online
Studenten Beeldende Vorming participeren in Zomerschool Amsterdam
Master Composing for Film
Vertoningen in Kriterion en het Ketelhuis van publieksfavorieten
Top Naeff Prijs uitgereikt aan Øystein S. Johansen
Verslag van Presentatie KunstWerkt in de Brakke Grond
Samuel von Quicchebergprijs voor Isabelle Smit
Eindexamenfilms in de prijzen
Prijzenregen voor Theaterschoolstudenten op ITs Festival
Studenten School voor Nieuwe Dansontwikkeling winnen prijs
Eindexamenfestival Lichting 2010 Filmacademie
Jeroen Atteveld wint Archiprix 2010
Midsummernight Lecture door Cino Zucchi
Trajecten van emancipatie: het collectieve geheugen van het slavernijverleden
Eerste deel verschenen in nieuwe publicatiereeks
Studenten organiseren tentoonstelling over Leidse begraafplaats
Muziekfilms op het conservatorium
Eindwerk Academie voor Beeldende Vorming
Graduation Jazz Festival
Theater, dans en film op ITs Festival
Leontien Wiering benoemd tot directeur de Theaterschool
In Your Hands: Eindexamenboek van de Theaterschool 2010
Meld je aan voor de éénjarige cursussen (start september)
Christopher Powney benoemd tot artistiek leider Nationale Balletacademie
Eindexamenexpositie Docenten beeldende kunst en vormgeving
Internationale workshop over maatschappelijke rol van musea
Van barok tot rock aan het Oosterdok
Studenten Academie van Bouwkunst ontwerpen voor Almere Poort
Workshop Gridcity: Stedenbouw in een dag
Capita Selecta 'Music, Space & Architecture' met Jacob Kirkegaard
'Nederland bouwt nog altijd in baksteen'
Het per-ongelukke goed proberen te doen
Workshop voor bachelorstudenten Stedenbouw en Landschapsarchitectuur
KunstWerkt: mensen reageren op hedendaagse kunst
Lector Henk Borgdorff wordt lector Den Haag en visiting professor Gothenburg
AHK-alumni lanceren nieuwe krant voor beeldend kunstenaars in educatie
Eindexamenfestival Lichting 2010
Stage in de geest van Max Havelaar
Capita Selecta Music, Space & Architecture: Barry Blesser en Linda-Ruth Salter
Voorlichtingsavond Master of Museology op 3 juni
Informatieavond voorbereidende cursus Architectuur
May Days: Eindexamenfestival Pop
Rob van der Laarse houdt Reinwardt Memorial Lecture
Erfgoedarena mei 2010: What about now? Verzamelen van hedendaags erfgoed
Capita Selecta: Music, Space & Architecture
Capita Selecta Music, Space & Architecture: Justin Bennett
Teus Eenkhoorn nieuwe directeur Reinwardt Academie
Lennart Verstegen wint lamp met commercial Visser Sil
Studenten Filmacademie maken bioscoopfilm
Academie van Bouwkunst benoemt Jan Peter Wingender tot lector Material & Design
Nieuwe publicatiereeks Academie van Bouwkunst
Alumni Reinwardt Academie winnen Muziekscriptie Prijs
Straatontwerp bepalend voor Europees stadsbeeld
StreetParade: presentaties studentenonderzoek van de straat in de stad
Delen