Nieuws

Successen voor slagwerkers
Eerste prijs voor Mariana Preda op Panfluit Solisten Concours
BvR Flamenco Big Band wint International Big Band Competition
Studenten maken Amsterdamse Javastraat tot Museumstraat
Academie voor Beeldende Vorming gaat naar Overhoeks
Opleidingen Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten gaan naar Overhoeks
Aanmoedigingsprijs voor Machiko Suto op klavecimbelconcours
Loran Witteveen Quintet wint Dutch Jazz Competition 2014
Lichting 2014 oogst succes met theatervoorstelling ‘Kwartet’
Technology Lab_: een nieuwsgierige manier van kunst maken
Dutch National Ballet Academy to participate in International Creative Challenge
Samenwerking studenten Academie van Bouwkunst en Reinwardt Academie tijdens de Week van het Lege Gebouw
Eindexamendocumentaire 'Een scout weet de weg' wint prijs op DOK.fest
Symposium over duurzaam tentoonstellen in Reinwardt Academie
Eindexamenfilm 'Vloeibaar Staal' wint prijs in Oberhausen
Succes voor Tin Men and the Telephone
Franse onderscheiding voor Matthijs Verschoor
Aanmelden opleiding Beroepskunstenaars in de klas nog mogelijk
Prijzen voor eindexamenfilm 'Cowboys Janken Ook'
Studenten Academie van Bouwkunst en Reinwardt Academie geven Felix Meritis 'New Clothes'
CvA-popstudenten schitteren op eindexamenfestival May Days
André Kuipers werkt mee aan muzikaal afstudeerproject van Nelson Ogliastri
Toewijzingen Kids & Docs 2014 voor oud-studenten
Eindexamenfilm 'Sacred Defense' finalist Studenten Oscars
SinemaDansAnkara - Dance Film Festival 2 – 8 May 2014
Het CvA host lancering De Akademie van Kunsten
Duitse theaterprijs voor Susanne Kennedy
Matroesjka wint Publieksprijs Amsterdams Kleinkunst Festival 2014
We are moving northwards!
Presentation Marathon and Master Proof Projects
Ilonka Kolthof in halve finale The Piccolo Artist Competition
Drie alumni Academie van Bouwkunst op shortlist Prix de Rome Architectuur
De Theaterschool start met oriëntatiecursus Backstage
Prijzen voor (oud)studenten op Go Short Film Festival
Dansers van Morgen in Stadsschouwburg, Amsterdam
MTD3 - Meeting Point in Frascati
Verslag symposium Kunsteducatie als durfkapitaal
Eerste prijs voor Gerard Spronk
Studenten en medewerkers denken mee over duurzaamheid op de AHK
Anneleen Schuitemaker wint 5th International Harp Competition
Jett Rebel wint 3FM Serious Talent Award
Bas Pollard geridderd
IMC Weekendschool bezoekt CvA
Theaterproject Do’orgaan genomineerd voor de Galjaardprijs
Lamp voor Filmacademie-commercial
Twee CvA-ensembles naar finale Grachtenfestivalconcours
Eerste reeks expert meetings afgerond
Master Kunsteducatie organiseert symposium Kunsteducatie als durfkapitaal
Mime Opleiding met Playtime in Frascati Amsterdam
Dagmar Dachauer wint de Dioraphte aanmoedigingsprijs tijdens Cinedans
Conservatorium-alumnus Dominique Vleeshouwers wint AHK Eindwerkprijs met 'Kindsoldaat'
Theaterschool-alumnus Dave van Roon wint tweede prijs AHK Eindwerkprijs met 'Stream'
Filmacademie-alumnus Pedro Collantes wint tweede prijs AHK Eindwerkprijs met 'Nothing Stranger'
Capita Selecta 'Arts and Architecture': vijf lezingen over architectuur als culturele daad
Filmacademie-alumnus Pedro Collantes is genomineerd voor de AHK Eindwerkprijs
Opleiding Techniek en theater brengt eerbetoon aan Tip Top Theater
Eindexamenfilm 'Sacred Defense' inzending Studenten Oscar
Alumni Academie voor Beeldende Vorming en leerlingen maken beelden in Vondelpark
Erfgoedarena: Queering the Collections
Een avond over het werk van Marianne Van Kerkhoven in De Brakke Grond
Delen