Vertrouwenspersonen

Studenten en medewerkers van de AHK kunnen terecht bij verschillende vertrouwenspersonen. De vertrouwenspersoon is een eerste aanspreekpunt bij het signaleren van (seksuele) intimidatie, agressie en geweld, pesten en discriminatie. De vertrouwenspersoon heeft als taak om personen die hier het slachtoffer van zijn, te helpen zoeken naar een oplossing. Dit zal, tenzij je het zelf anders wenst, volledig in vertrouwen gebeuren. De vertrouwenspersoon zal nooit stappen ondernemen zonder die met jou te bespreken en je toestemming te vragen.

Je bent vrij in je keuze van een vertrouwenspersoon. Als je liever spreekt met iemand die niet verbonden is aan de AHK, kun je contact opnemen met de vertrouwenspersoon bij de arbodienst van de AHK, HumanCapitalCare.

Vertrouwenspersonen

Bob Crezee
T 020 527 7128
E bob.crezee@ahk.nl
Locatie: Reinwardt Academie, Hortusplantsoen 1-3

Ghislaine Rietveld

T 020 527 7714
E ghislaine.rietveld@ahk.nl
Locatie: Servicebureau AHK, Jodenbreestraat 3

Niki Lemmens

T 020 527 7814
E niki.lemmens@ahk.nl
Locatie: Academie voor Theater en Dans, Jodenbreestraat 3

Maureen Krumeich (alleen voor studenten van de Academie voor Theater en Dans)
T 06 2853 5547
E-mail: maureen.krumeich@ahk.nl

Vertrouwenspersonen Arbodienst

Je kunt ook een beroep doen op een externe vertrouwenspersonen van de Arbodienst van de AHK, HumanCapitalCare:

Eelco Jongenburger
T 020 305 7010
E e.jongenburger@humancapitalcare.nl

Elsbeth Bruin-Kok
T 020 305 7010
E e.bruin@humancapitalcare.nl

Delen
 

Sociale veiligheid

Meer info

 

Studentendecaan

Meer info